Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy társaságban a lányok csak a fiúkra figyelnek? Fiúk ti észreveszitek?

Figyelt kérdés

Addott a helyzet: ülünk páran lányok kávézóban/parkban egy padon, jól elvagyunk, aztán megjönnek a fiú ismerősök. Oké, megértem, az első 10 percben még mindenki az új jövevények után érdeklődik, kivel mi történt (ez akkor is így van kb. ha lányok érkeznek), de fiúk esetében ez mintha folytatódna... mintha kialakulna egy fajta versengés a lányok között, hogy ki tud jobbat mondani, kb. csak a fiúk kerülnek a lányok figyelmének középpontjába, ha két lány hangosan beszélget, akkor is mondom, mintha "versenyeznének", és próbálják túllicitálni a másikat...

Valaki még tapasztalja ezt? Esetleg aki jártasabb a témában, szívesen olvasnám ennek a tudományos magyarázatát, örülnék ha linkelnétek cikkeket, könyveket.



2020. jún. 16. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Rám sose figyelnek a lányok, mintha ott sem lennék. Szóval nem mindenkire igaz.
2020. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha van valami jó kan persze hogy ilyenek, a barátság addig tart. De a férfiaknál ugyanez, nem lehet ki mozdulni valahova, mert feszt a a csöcsöket, seggeket bámulják mint az állatok és folyton az a téma nézed már azt a csajt... Aztán ha ismerkednenk valakivel, próbálnak le dominálni, ilyen vicces formában éreztetni a csaj felé hogy nagyobb kanok, tullicitalni, túl dumálni, kínos helyzetbe hozni stb. (persze ez tudatalatt megy, ők semmit nem erzekelnek belőle) mint az állatok mondom de hát azok is vagyunk.
2020. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Mivel nem vagyok kontaktban a világon az összes emberrel, így nem tudom eldönteni, hogy csak téged idegesít e.

Azt tudom, hogy engem nem idegesít.

2020. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én ezt fiúként mindig pont fordítva éltem meg... Bármikor összeültünk a baráti társasággal, amint megérkezett egy lány ismerősünk, egyből az összes haverom átváltozott két lábon járó merevedéssé. :D Addig teljesen normálisan lehetett beszélgetni, iszogatni, de onnantól... vége volt mindennek. :) Hála égnek a kor előrehaladtával lehiggadtak azért a srácok, és ma már képesek normálisan viselkedni egy nő közelében is. :)
2020. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam volt egy ilyen lány barátnő. Ameddig nem jöttek a fiúk kedves, normális volt, utána meg mintha kicserélték volna. Megpróbált túllicitálni, sőt látványosan elkezdte szívni a vérem is.:D
2020. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!