Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik lábfejem hosszabb,...

Az egyik lábfejem hosszabb, mint a másik. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Kis koromtól szeretem a focit és gyakran jártam el játszani és itthon is sokat játszottam. Jobb lábas vagyok és a jobb lábam hosszabb. Lehet van köze egymáshoz?🤔

2020. aug. 19. 17:12
 1/7 A kérdező kommentje:

+mennyire változhat még ez? Fel tud e zárkózni a bal lábam?


16/F

2020. aug. 19. 17:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen nekem a bal lábfejem egy kicsit nagyobb volt, most már egyforma :)
2020. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg csontkovács rendbe tesz, bár ha ez igaz ak ez van,nem tudsz vele mit kezdeni,élj vele tovább és ne ezzel foglalkozz ha nem élvezd az életet és tanulj, hajrá.
2020. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyivel hosszabb? Nekem is van egy fél centi különbség, de pontosan tudom az okát: a bal lábam kissé lúdtalpas, ki van egyenesedve az ív, ezért van messzebb a lábujjam a sarkamtól.
2020. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, fél centi. És valszeg nekem is lúdtalpam van, mert kezd O lábam lenni. Lehet ezen segíteni?
2020. aug. 19. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a kicsi gyerekkor elmúltával a lúdtalptorna már nem túl hatásos. De nekem valamennyit javult kb ezzel a módszerrel:

https://www.youtube.com/watch?v=lu2QoA3dTq0


Megamtól találtam ki, a videót később láttam. Egyetemi előadások alatt levettem a cipőt (úgyse sokan ültek a teremben), és a padok alsó részét puklinak használva a helyes tartásba hajlítgattam a talpam. Így egy idő után megéreztem, hogy melyik izmot kéne megfeszíteni, hogy kialakuljon a boltozat, és utána azt gyakoroltam. Ezután lett különbség a két lábam között, ugyanis a jobb lábam ügyesebb és azzal jobban tudtam ezt csinálni. Most egy teniszlabda van az asztalom alatt, és próbálok a ballal is minél többet gyakorolni ugyanebben a stílusban :-)

2020. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kis különbség szinte mindenkinek van. Ez teljesen normális.
2020. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!