Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha férfi létemre borotválo...

Gáz ha férfi létemre borotválom a lábam?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7%
Ha komolyan űzöl olyan sportokat, mint például az úszás vagy kerékpározás, nem gáz. De ha nem így van, nem értem miért teszed...
2020. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%
Ha hosszú nadrágot hordasz, akkor nem.
2020. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Szokatlan, de nőként írom azt, hogy egy izmos pasinak jól áll.

Egy pasival találkoztam eddig, aki tényleg mindenhol borotválkozott minden egyes nap, és őt mondjuk így szoktam meg, neki jól állt.

Te nem tudom, hogy nézel ki, és hogy áll, szóval nem tudom nálad "gàz"-e. Ha neked jó, meg a barátnődnek, akkor nem mindegy más mit gondol?

Jöhet a lepontozàs.

2020. aug. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem mondanám gáznak. Habár én sose borotválom le a szőrt, csak az alapvető helyeken (arc, hónalj, néha a köldökömnél) pedig én szőrös vagyok eléggé.


De ha neked így megfelelő akkor nincs semmi probléma. Ne másnak akarj megfelelni.

2020. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!