Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lepődik meg/sértődik...

Miért lepődik meg/sértődik meg egy minimálisan/ valaki, ha azt mondom, hogy nem az esetem?

Figyelt kérdés
Amikor valakinek elmondom, hogy biszexuális vagyok és az illető velem azonos nemű személy megkérdezi, hogy akkor most ő akkor bejön-e nekem, és nemet válaszolok, akkor mindig picit negatívan meglepődik az illető. És nem értem miért, mert, ha igent mondanék, se lenne semmi, mert ő nem vonzódik a saját neméhez/is/. Akkor nem mindegy? Valaki érti a logikát?
2020. aug. 21. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember fejében él az, hogy ha valaki a saját neméhez vonzódik, akkor minden ember tetszik neki közülük. Ez nyilvánvalóan hülyeség, hiszen egy heteró lánynak sem jön be az összes férfi. Másrészt gondolom az is benne van, hogy sértő lehet (valamiért, ne kérdezd), hogy hiába ismered régóta, hiába vonzódsz az ő neme iránt, őt magát mégsem nézed olyan szemmel
2020. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru hiusagi kerdes
2020. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!