Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy az összes...

Hogy lehet, hogy az összes minimálisan igényes csaj szinte kivétel nélkül egyetemista?

Figyelt kérdés
Az egy egyszerű melós/nem egyetemista csajok a zsánereim, mert az a tapasztalatom, hogy kinézettől függetlenül az összes egyetemista csaj nagyon el van szállva magától és mindegyik csak olyan pasira vágyik, aki egyszerre jóképű, szuper karrierje van, megnyerő személyiségű és van egzisztenciája. Ezzel szemben az átlagos kinézetű fodrász/bolti eladó/ruhaboltos stb. csajok szinte mindig megfognak a szerény/kedves stílusukkal és biztos nem is olyan felszínesek. Nem véletlen, hogy ők meg általában mindig kapcsolatban vannak. Sokszor böngészek elfogadható külsejű lányokat a fb-n és szó szerint az összes vagy egyetemista vagy pedig már lediplomázott. Most komolyan, ma már nem létezik egyszerű munkát végző melós csaj a világon? Hogy és hol tudnék ilyen egyszerű lányokkal ismerkedni, akik nem igénytelenek? Ezalatt nem kell nagy horderejű dolgokra gondolni, egyszerűen csak ne legyen túlsúlyos és figyeljen oda a higiéniára (pl. szájápolás).

2016. dec. 15. 23:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
13%

jo kerdes :)

Az egyetemista lanyoknak sztem megvan egy bizonyos szint, ami ala nem mennek, es hat igen sokan a penzre hajtanak, mondvan, aki szegeny(ebb) az nem melto hozzajuk',aki egyetemre jar az meg ugye nem szegeny - szerintem! Erdekkapcsolatok azok csak nagyrészt...

(En nem vagyok egyetemista!)😊

2016. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

A kérdésed durva általánosítás, de...


"Hogy és hol tudnék ilyen egyszerű lányokkal ismerkedni, akik nem igénytelenek?"


... erre a kérdésre a válasz, hogy: járd körbe a városodban az össze boltot, fodrászszalont, kávéházat, éttermet és akkor valószínűleg találsz megfelelőt. Főképp a vendéglátóipari szektorban nőnek meg legjobban az esélyeid, mert ott elvárás az ápolt külső.

2016. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Durván általánosítasz, így a kérdésed is értelmetlen.
2016. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 piriiiii ***** válasza:
88%
Jesszusom.
2016. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Annyit követelhetsz, amennyit nyújtasz. Egy egyetemista lánynak amúgy nem az a legnagyobb sikerfaktor az életében, hogy beírhatja a facebook-adatlapjára, hogy kapcsolatban él.:D

Azon külön jót vihogtam, hogy te fb-n keresgélsz "jómunkáslányokat". Élőben nem megy az ismerkedés, mondjuk a gyárban, vagy a sarki kisboltban?:D

2016. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
20 éves egyetemista lány vagyok. Nagyon általánosítassz a leírtakban. A tankörtársaimat és magamat figyelembe véve kevesen vannak "elszállva" maguktól. Bekerülni egy egyetemre nem nehéz, elvégezni annál inkább, persze ez szak függő is. Természetesnek vélem ha egy lediplomázott lány úgy érzi vitte valamire, biztos én is büszke leszek arra majd ha végzek. A pénz itt nem számít, nem feltétlen jómódú az aki egyetemre jár, a magyarországi egyetemek többsége állami finanszírozású.
2016. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem járok egyetemre, még érettségim sincs, most lesz csak. Végeztem már rengeteg szar csicska melót, tehát én is mehetnék az egyszerű "melós csaj" kategóriádba. Általában nem tartanak rondának. Vagyis fiúktól még nem hallottam, hogy lecsúnyáztak volna... Lányoktól viszont annál inkább, veszekedések közben. De ezzel nem tudok mit kezdeni. Tiniként gyűlöltem magamat, képes voltam fél óráig sírni a kinézetem miatt, annyira nem tetszettem magamnak. Nem vagyok egy Palvin Barbi ezt tudom magamról, nincs is pénzem igényes ruhákra meg jó sminkekre de amit tudok kihozok magamról, magas vagyok, nem vagyok kövér, viszonylag jó az alakom úgy hogy nem járok edzőterembe, nem járok szoliba, se körmöshöz. Mégis mindig érdeklődtek utánam a fiúk, már 15 éves korom óta... és nem csak "melós csávók".

Szeretnék menni egyetemre, de ez csak 2018-ban tud megvalósulni, akkor majd más ember leszek? :D Nyilván nem fogok soha leállni ilyen közmunkás pasikkal, pont úgy mint most se... volt egy ilyen fiúm, de nem tudtunk miről beszélgetni, nem tartott sokáig.

Igazából nem érdekel hogy egy pasinak van-e pénze, meg milyen a karrierje. A lényeg hogy ne legyen sík hülye és unalmas, és el lehessen vele beszélgetni. Én se vagyok tökéletes, voltak zűrös éveim, de nekem csak ez számít. Se a papír, se a pénz, se az anyagi tulajdonok, se az emberi kapcsolatai... Csak a személyiség és hogy jól el legyünk. Ennyi.

2016. dec. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Én is jártam egyetemre, a párom akkor éppen egy műhelyben csiszolt.

Jelenleg könyvelő vagyok,a jelenlegi párom egy épületgépészeti boltban eladó.


Egyiküknek sincs diplomája,de pont nem érdekel.

2016. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

En meg azt nem ertem hogy valaki miert csodalkozik azon, hogy az emberek magukhoz illo tarsat keresnek. Egy jo kinezetu, okos, sikeres lany miert akarna barmit is egy buta, igenytelen ferfitol? Ezert azt kell gondolni rola hogy bekepzelt meg felszines?


Magyarazzatok mar el legyszi mert nem tenyleg nem ertem.


Mindenki a sajat szintjen keresgel, es ez igy normalis.

2016. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott rontod el, hogy az előítéleteid miatt korlátozod az ismerkedést. Egyszerű melós lányok között is van egy rakás buta, felszínes liba, ahogy az egyetemista lányok között is van egy rakás normális.
2016. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!