Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » TIT FOR TAT: tudod-e, mit...

TIT FOR TAT: tudod-e, mit jelent és a mindennapjaid folyamán alkalmazod-e e technikát?

Figyelt kérdés

Sok praktika van arra, hogy könnyebben kezeljük az intekcióinkat és megtaláljuk a helyünket a közösségben. A szakirodalom úgy mondja, hogy az egyik legígéretesebb stratégia a TIT FOR TAT.


Ahogy monitorozom az embereket, úgy veszem észre, hogy nem sokan alkalmazzák tudatosan. Éppen ezért tenném fel a kérdésem, hogy ki mennyire alkalmazza.


Előre is köszönöm, ha megjelölöd azt az opciót, ami érvényes rád!



2020. aug. 22. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Tudom, mit jelent és tudatosan használom, rendszeresen
Tudom, mit jelent, de csak részlegesen tudom alkalmazni
Tudom, mit jelent, de egyáltalán nem tudom alkalmazni
Tudom, mit jelent, de egyáltalán nem figyelek arra, hogy ezt alkalmazzam / hidegen hagy
Nem tudom, mit jelent, csak sejtem, és nem hiszem, hogy sokszor alkalmaznám
Nem tudom, mit jelent, és így fogalmam sincs arról, hogy alkalmazom-e
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam erről, írd majd meg pls :)
2020. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talányos okfejtés kedves felebarátom, én az ASS AND TITTIES technikát alkalmazom, variábilis sikerességgel
2020. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A tit for tat az évek óta leszállóágon levő asszertív kommunikációnak nevezett agresszió egy különösen szociopata verziója, semmi konstruktív nincs benne. Ha mindig mindenki mindent megtorolna, az egész életünk sem állna másból. Gondolom hallottál valami önjelölt motivációs trénert, aki szerint ez a megoldás mindenre.
2020. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!