Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a koronavírus rettegés...

Ez a koronavírus rettegés csak szerintem van indokolatlanul túltolva?

Figyelt kérdés

Egy olyan virusról beszélünk ami 80/90%-ban tünetmentes vagy enyhe tünetekkel túlélhető.


Most komolyan emiatt van a pánik?


10-ből 9 ember nem is látott olyat aki fertőzött, félünk a semmitől...



2020. aug. 22. 14:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is csak egy hatalmi dráma, terror, diktatúra kiteljesedése. Semmi nem indokolja ezt a cirkuszt.

Tönkretesznem családokat, országokat, az egész társadalmat, vegzálás, orwelli szintű apokaliptikus kontroll. Én pl nem vagyok hajlandó maszkot viselni. És nem is állok szóba senkivel ezügyben.

Ha olyan ember szól, akinek joga van, akkor felteszek egy velencei karneváli álarcot.

2020. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Furcsa, hogy pár hónapja még szemét gyilkos volt, aki egyedül kiment sétálni egy kört az erdő szélére két lakásban töltött hét után, most pedig nyugodtan lehet mindenféle óvintézkedés nélkül testnedveket cserélni idegenekkel egy fullra tele lévő szórakozóhelyen és senkinek semmi baja nem lesz.
2020. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
26%
Majd ha a szüleid, vagy akár te fogsz lélegeztetőgépen kínlódni, akkor is azt fogod mondani hogy "túl van tolva"? Figyeld majd meg, a sok agyatlan nyaralónak, meg bulikázónak köszönhetően októberre sokkalta rosszabb lesz itt a helyzet, mint Olaszországban valaha is volt. Ha körülnéznétek a világban és nem csak a saját áljólétetekkel törödnétek, láthatnátok, hogy nem a semmitől félünk.
2020. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Szerintem is a nagy része kamu ennek az egésznek.


Ha elég tudományosan lenne megfogalmazva, az emberek még azt is elhinnék, hogy a mikulás létezik.

2020. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

Nézzétek meg a Kínai pontozó rendszert youtubeon van fent a Digitális diktatúra Orwelli valóság Kínában.

Ezek az intézkedések pont arra jók, hogy a hatalmi elit kiépítse magának a teljes diktatúrát, a kontrollt, a hatalmat a nép felett. A célja egyelőre annyi, hogy minden ember felett ők rendelkezzenek. Azt csinálnak veled amit akarnak. Neked nem lesz beleszólásod.


Azt nem mondom, hogy nincs vírus. Valami van. Lehet, hogy sokkal durvább tünetei vannak krónikus betegségben szenvedőknek és idősebb embereknél.

De amilyen intézkedéseket hoznak az a totál szabadság jog elvesztése.

Az emberek eddig is hülyék voltak de most már még hülyébbek. Na nem azért de maszkban nem tartózkodhatnak az emberek egy légtérben pl a jegyárusnál. Max 3 ember mehet be. Ott tátong üresen az egész jegyiroda. Még a távolságot is lehetne tartani. De nem mehetnek be maszkban az emberek csak max 3 ember mehet be. Na ez a total baromság.

Meg amikor lezártak parkokat, kiránduló helyeket aha de azért jó ideig a boltokba lehetett maszk nélkül bemenni ott nem számított a tömeg :-D. Most a cél a lassítás, hogy a kórházak és az ott dolgozók ne omoljanak össze a sok betegtől. Előbb vagy utóbb mindenki elfogja kapni ez csak idő kérdése. Az influenzán is már az emberek nagy része túl esett rajta.

Ezen is túl fog csak jobb az embert pánikban tartani a hatalmi elitnek.

2020. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%
Na megjött a bulikázós válaszoló is...
2020. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Andizsuzsi ***** válasza:
34%

"Tönkretesznem családokat, országokat, az egész társadalmat"


Megmondanád, hogy kikezek a gyíkemberek, akik politikai berendezkedéstől és földrajzi helyzettől függetlenül minden társadalmat tönkre akarnak tenni?

2020. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%

Még annyit hozzátennék nem bizonyítottan de december végével nagyon hasonló tüneteim voltak. Fura is volt az egész mert addig ilyet nem éreztem egy betegségemnél sem. Mint asztmás, allergiás a légszomj bár nem volt egyszerű valóban, de 3.nap elteltével túl lendültem azon is. Elmondhatom, hogy 1 hétig voltam beteg. 1 hét után elmúlt.

A köhögés(váladékos) , légszomj, néha rázott a hideg de ez is csak éjjel volt 1 x max. Lázam nem tudom volt - e nem mértem. Azon kívül semmi egyéb tünetem nem volt. Ahhoz képest az influenza 2 hétre döntött le úgy, hogy a konyhába is alig bírtam kimenni mindenem fájt, gyenge voltam mint a harmat. Az influenzához képest ez a decemberi betegségem semmi volt.

Mint írtam azért lehet, hogy okozhatnak durvább tüneteket időseknél és krónikus betegségekben szenvedőknek. De egy egészséges szervezet túl lendül rajta!


Az emberiséget meg eddig is inkább félelemben, pánikban tartották ez nem újdonság.

2020. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Nézzük meg a politikusokat,pl egy parlamenti ülésen. Senkin nincs maszk. Soha! Ha tényleg annyira brutális lenne a vírus, akkor ők is félnének tőle. De nem félnek. Innen már mindenki össze tudja rakni a szitut.
2020. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
Akkora járvány van h a környékről az ipari parkba ingázó több mint ezer emberből senki nem volt koronás de még csak rokon ,ismerős se...valódi járvány pl.influenza esetén ez úgy szokott lenni h pár hetes csúszással végig meg az ipari parkon vagy a beteg gyerek miatt mennek táppénzre...
2020. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!