Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent számotokra az,...

Mit jelent számotokra az, hogy becsület?

Figyelt kérdés

Nem csak a másik irányába vagyok kíváncsi, hanem mit jelent számodra önmagad irányába a becsület?


Pl. olyan helyzetekre vagyok kíváncsi amikor bármilyen módon megbántottak és nem vagy benne hibás.


pl. egy teljesen egyszerű helyzet iskolai bántások, vagy ismeretlen emberek bántásai pl. Gyk


Kíváncsi vagyok, hogy amikor ténylegesen minősíthetetlen mondatokkal próbálják az önértékelésed rombolni, akkor tudod-e azt mondani magadnak, hogy ő gondol rólam valamit amihez nekem semmi közöm.


Tudod-e értékelni magad és lerázni ezeket a sértéseket egy idő után, és becsületesen bevallani magadnak, hogy az ő gondolataikért nem te vagy a felelős, és az ő gondolataik nem a te gondolataid, fel tudod-e építeni saját irányodba a becsület védőpajzsát magad köré, mert tartozol magadnak vele, hiszen akire igazán számíthatsz az önmagad!



2020. aug. 23. 10:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Becsület=igazságosság+őszinteség
2020. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!