Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnam 8 év után már...

Hogyan tudnam 8 év után már végre tultenni magam azon hogy a ferjem testvereek nem fogadnak be a csaladjukba?

Figyelt kérdés
A ferjemnek van egy batyja akinek van felesége es egy 25 éves lanya. Kezdetektől fogva levegonek néztek, mert nekem nincs diplomam, nem vagyonosak a szüleim. 2 eve harapodzott el nagyon a dolog, mikor mar nem birtam a sértő viselkedesuket felem es. fogtam magam anyosomeknal es sirva hazarohantam anyosmektol. Az oka az volt hogy becsmereltek a szakmam(pedikuros). Azota en egyaltalan nem kontaktolok velük es meg nekik all feljebb,mert 1 eve szült a lany es en nem vagyok kíváncsi a gyerekukre. Szandekosan amikor talalkozunk csak a ferjemnek koszonnek, nekem odabofognek valamit csak, vagy eppen nem is koszonnek. A ferjemet felkoszontik szulinap, nevnapjan, engem ehyaltalan, de anyos, apoa es. ferjem elvarjak h en irjak nekik. Nagyon bant a viselkedesuk meg mindig. Mikor lesz ez jobb? Mit tegyek?

2020. aug. 23. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
40%

Jesszumpepi, te nyolc évvel ezelőtti dolgoknál vagy leragadva? A 2020-as év eseményeinek lereagálása mikor fog megtörténni? 2028-ban? Ne máááár...


Amíg mások visszajelzésétől teszed függővé a saját énképedet, addig foglya leszel az ilyen és hasonló helyzeteknek. Jó az neked?


Valójában nem tök mindegy, hogy egy, kettő, vagy sok sznob nem szeret téged?

2020. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!