Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami furcsa szokasod?

Van valami furcsa szokasod?

Figyelt kérdés

Barmi erdekel kivancsi vagyok:D

En forditva hasznalom az agynemut marmint a gombja/cipzarja van felul nem pedig alul.🤷🏼‍♀️



2020. aug. 24. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Te egy igazi egyéniség vagy!
2020. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam hentait nézni.
2020. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Ha kaját készítek magamnak senki nem lehet a közelembe, és ha ez nem így van akkor nagyon hisztis leszek. Akkor próbálok kaját készíteni, amikor mindenki a szobájába van, ha valaki kijön onnan, akkor mondom neki, hogy légyszi menjen vissza. Nem tudom, hogy miért van ez :/
2020. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Leszoktam róla.
2020. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A hármashoz hasonló szokásom van, utálom ha nézik miközben főzök, az meg ráadás, ha valaki még bele is szól. Az nem baj, ha kijön és segít, mondjuk főz ki nekem tésztát, míg én húst szeletelek, vagy hasonló, de ha kijön és csak leül lesni az nagyon irritàl, ha még emellé még el is kezd kritizàlni, akkor kiakadok.

Ha nutellàt, vajat vagy egyéb dolgot vonatok, akkor azoknak mindig szép sima a teteje, és egy részen meg kell hagynom a simasàgot, ha valaki a szemem láttára trancsírozza szét az is nagyon irritàl.

Ha én megcsinálok valamilyen rendezést, például asztalon, polcon, süteményem a halálom, ha valaki hozzányúl és átrendezi.

Ha csinálnám a dolgom(takarítás, vagy főzés, vagy bármi), és valaki nem hagyja(beáll elém, visszahúz, vagy hasonló), azon szintén nagyon kiakadok.

Rossz szokásom még az, hogy korán felkapcsolom a villanyt, mert utálom ha már kicsit is sötét van a szobában (eleve sötét a szoba a hülye falszín miatt, amit nem is én választottam).

Ha valaki közeli barátom, vagy épp a párom egy autó út során megtehetné, hogy beül mellém hátra, de nem teszi, az nagyon rosszul tud esni, ezt a rossz szokást végképp kiemelném magamról, mert ezzel tényleg az idegeire megyek pár embernek.

Utálom, ha a járművekről beszél nekem valaki, vagy épp a jogosítványàról, imádom a KRESZ-t, tudok mindent KRESZ-ből, ami B/AM-re tartozik, de jogsim még sincs, és emiatt sokkal kevesebbnek érzem magamat a többi emberhez képest, szóval amint jön a téma, inkább kimegyek a szobából, vagy leállítom a másik felet.

2020. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Dolgot bontok*
2020. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan van
2020. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Sokszor ellenőrzöm, hogy bezártam-e az ajtókat. Imádom a női lábfejeket, így tavasztól késő őszig nézem az utcán közlekedő mezítlábas nőket.
2020. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül vagyok otthon, akkor szoktam random 10-20 éves slágerekre táncolni a nappaliban.

Katasztrofizálok:ha kapok egy feladatot, akkor bepánikolok, hisztizek, mert úgy érzem, nem tudom megcsinálni, de ez az állapot pár perc múlva elmúlik, amikor elkezdek jobban belegondolni a feladat menetébe, vagy elkezdem csinálni, csak az első pesszimista gondolataimon túl kell jutnom ehhez.

2020. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek enni meg inni a wcn ülve nyitott ajtónál ha egyedül vagyok.
2020. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!