Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van "furcsa" vásárlási...

Nektek van "furcsa" vásárlási szokásotok?

Figyelt kérdés
Például én: Olyan terméket veszek ami tökéletes csomagolása van, nincs rajta hiba, későn jár le. Terméken van rajta hiba például: kis karcolás csomagoláson,gyűrött a doboz, rosszul van felcímkezve, rosszul van címkén betűk, akkor nem veszem meg. Kaptam már megjegyzést nem mindegy nekem hogy néz ki a csomagolása.

2017. szept. 12. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Többeket is ismerek, akiknem veszik el a legelső terméket, mindenből hátulról választanak, vagy nem vesznek páratlan számú zsömlét, konzervet, stb. Nekem ami talán szokatlan, hogy éppen azokat veszem észre, amik kilógnak a sorból, vagy nem a helyükön vannak a polcon.
2017. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig a legutolsót szoktam levenni, abban a reményben, hogy azt még nem fogdosta össze senki.

Mindig megszagolom a boltban az öblítőt, tudom, hogy illetlen, de jó illatút akarok venni :D

2017. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, furának számít-e. Én cipővásárláskor vagyok úgy, hogy ha véletlenül egynél több van a méretemben, akkor nem azt viszem el a párjával, ami ki van téve próbálni, hanem a zárt dobozt, amiben a jobbos és a balos is a dobozban van. De ennek van előzménye is. 35-ös lábam van, ritkán találok magamra cipőt, ahol van ilyen méret, ott jellemzően ez a legkisebb, és ezt teszik ki a polcra. Általában a kitett cipő már ki van taposva, és kitágították azok, akik felpróbálták, így nem egyforma a mérete a polcon lévő minta darabnak és a dobozban lévő párjának. Míg amelyiknél mindkét pár a dobozban van, azokkal ilyen gondom még nem volt, az nincs kitaposva, kitágítva. :-)
2017. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez nagyképűen fog hangzani: nem nézem az árakat


nem szoktam minden hülyeséget megvenni, de ha kell valami azt igenis megveszem, szerencsére anyagilag elég jól állok, max akkor nézem meg az árat, ha különféle kiszerelésben van és akkor a kedvezőbbet veszem (kivéve ha okom van egy bizonyos csomagolást venni)


úgy osztom be a fizetésem, hogy ezt megtehetem, szóval szerencsére nincs ebből gond


a másik dolog amire mostanság szoktam rá, hogy 5-8 csomaggal is veszek egyszerre valamiből hosszabb távra (munkahelyre édesség), az eladóknak ez fura :D

na ott nem is számolgatok, belemarkolok és berakom a kosárba ha 6 akkor 6, ha 10 akkor 10 csomag, úgy is elfogy :D

2017. szept. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig 5, vagy 7 db zsömlét veszek.

Háromszor is megnézem, hogy van-e nálam pénz: egyszer otthon, egyszer a boltban, egyszer a kasszánál.

Szinte soha nem teszek vissza terméket ha meggondolom magam, mert sajnálom "szegényt" :D

2017. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!