Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A koronavírus miatti maszkhord...

A koronavírus miatti maszkhordási kötelezettség megszűnése után közületek hányan fogják hordani?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem fog megszünni.
2020. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Most sem hordom, mert értelmetlen. Egy vírus ( bármilyen) nem csak egyes helyeken fertőz, hanem a családban, otthon is, vagy az utcán, a Parlamentben, strandokon is.
2020. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%

Csak azért vettem fel eddig is, ahol nagyon rám szóltak, volt, ahol nem vettem fel, mert nem akartam/nem akarok 50 ezer forintot fizetni.

Egyébként ez az egész egy komédia, a politikusok ezt nagyon jól tudják, csak az emberek már annyira buták, hogy mindent kérdezés és megkérdőjelezés nélkül elhisznek.

2020. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez pár évig még velünk lesz. Amint vége a hisztinek, én leveszem és vissza nem rakom többé...és jó lenne, ha már csak egy emlék maradna, amit majd a gyerekeimnek mesélhetek, hogy “anyád bezzeg megélte, amikor...” :D...de ez az optimista forgatókönyv, ugyanis ettől nem mostanában szabadulunk, már ha egyáltalán... ha arra irányult a kérdés, akkor én nem félek magától a betegségtől. Véleményem szerint az azt megelőző intézkedések súlyosabb és méltatlanabb következményeket vonnak maguk után, mint maga a megbetegedés, de ebbe most ne menjünk bele, nem vagyok én vírus tagadó/oltásellenes/ maszk ellen lázadó. Teszem amit tennem kell, de csak ha muszáj. Ennyi.
2020. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha köhögős, tüsszögős beteg leszek és kénytelen leszek pl tömegközlekedést használni, akkor hordok majd. Ha épp nem koronavírusos vagyok, "csak" mondjuk influenzás vagy csak simán megfáztam, azt sem szívesen köpködöm szét. Tudom, hogy "nem véd 100%-osan" stb, de szerintem ha csak mondjuk 20%-osan véd, akkor is jobb csak 80%-os mennyiségű taknyot/nyálat és egyéb váladékot kapni az arcodba, mint 100%-ot. Díjaznám, ha mások is igy tennének és nem köpködnének mindenfelé alpári tahók módjára. Ha már a kéz száj elé tétele túl nagy elvárás a többség felé, akkor legalább egy maszkot vegyen fel, amit nem kell külön odatenni, mikor tüsszent, mert már ott van. Más légúti betegséget is sz#pás elkapni, nem csak a covidot.
2020. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó,

Kultúrember akkor sem köpködi szét a taknyát/nyálát, ha épp nem kötelező a maszk hordás, márpedig nem kötelező, amióta az eszemet tudom, csak ebben az utóbbi időben lett az. Azok az emberek, akik pedig a nagyvilágba tüsszögnek, köhögnek, ők a maszkot sem szakszerűen hordják/tisztítják. Így mikor már nem lesz kötelező, és a többségen nem lesz, teljesen mindegy, hogy a turhás maszkot hordja, amit a sportcsoki mellől turkált elő a retikülből, vagy zsebkendőbe tüsszent, mint egy civilizált ember évtizedek óta teszi.

2020. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Sztem sem fog megszűnni. Kínában már jó régóta hordják. Szmog miatt is
2020. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak a maszk hordás lesz az egyetlen dolog, ami marad ebből a cirkuszból, akkor áldásom rá :D. Csak menjen a gazdaság szépen, NE maradjunk otthon, bizonytalanságban, rettegésben, éljünk nyugodtan mindannyian. Ha ez megvan, akkor sz*rok a maszkra, végülis már egészen megszoktam :D
2020. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Biztos nem fogom hordani, alig várom, hogy vége legyen. Utálom az egészet.
2020. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem senki, de ez már régen nem a maszk vagy nem veszélyes e a vírus vagy sem, dologról szól. Nagyon siralmas a jövőkép, már a maszk ellenesek is ugyanolyanok mint a maszk hívők, csak pepitában. Ugyanúgy paraztatják az embert, ugyanaz az érzés, mint márciusban, amikor a vírus miatt féltünk. Ez sem jó, a ló másik oldala. Valamiért egymás ellen játsszák ki az embereket, de valami nagyon nem jó dolog lehet a háttérben..
2020. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!