Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan fejezzem be ezt a halogatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Hogyan fejezzem azt be,hogy mindig mindent halogatok?

Írok pár példát. Mindig minden évben az utolsó jegyen múlik az év végi jegyem.(1-2es között vagy épp 3-4-es között)

Előre tudtam,hogy ma dolgozat lesz.. Előző órán teljes vázlatot írtam,mégse tanultam semmit mára.Mindíg halogatom.Múlt héten kedden már megvolt a vázlat és aztán jöttek a kis "mencsvárak".

-Majd holnap megtanulom.

-Jó ma nem tanultam meg de holnap tuti megfogom.

-Igazából nem is hosszú ez az anyag elég 2x átolvasni

-Dolgozat előtt egy nappal:Hát igazából nem tanultam semmit de talán megbeszélhetném a tanárral,hogy megírhassam legközelebb.

-Dolgozat napján:hát a vonaton majd átnézem suliba menet.

Szóval semmi nem lesz ebből.És ezt addig addig halogatom míg az utolsó jegyemre nem kerül sor,mert ott dől el minden.Arra mindig készülök,és be is szokott ez jönni.


Múlthét kedden vizsgáztam le kresszből B-kategóriára.

Tudtam nagyon jól hogy sok mindent át kell néznem a vizsga előtt.

El is határoztam pont úgy,mint ahogy fent leírtam a sulit.

Vége az lett,hogy hétfő este 11 kor nekiálltam elolvasni/átnézni 220 oldalt,hajnal 5 kor fejeztem be és 7 kor kellett kelnem... Átmentem a vizsgán simán.


Ugyan ez van ha el kell indulnom valahova.

Elhatározom,hogy na most 9 re oda kell érnem szóval fél 9 or elindulok.(20 perc az út de rászámolok kicsit)

Ugyan úgy halogatom,utolsó utáni pillanatba indulok,talán el is kések,leízzadok mire odaérek.


Jövőre érettségi,most még simán követem azt az elvet,hogy simán csinálok egy 3-mas-4-es átlagú érettségit,majd az érettségi előtt pár héttel/hónappal ráfekszem a tanulásra..(Szinte semmit nem tanultam a 3 év alatt mióta gimnáziumba járok)


Mit kezdjek? Beláttam,hogy ez így nem jó,csomó stressz,nagy a nyomás.. Volt valaki hasonló helyzetben mint én?



2016. ápr. 26. 20:49
 1/1 tarnai ***** válasza:
Szerintem elég reménytelen vagy. De ez jó hogy tisztában vagy vele. Járj az "Anonim Halogatók Klubjába", de vigyázz, mert ott is lesznek perverzek akik csak AZT akarják Tőled.
2016. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!