Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Osztály találkozóra ha nem...

Osztály találkozóra ha nem vitted semmire akkor elmész??

Figyelt kérdés
Én szerintem nem megyek, tök égő hogy semmire nem vittem majdnem 30 évesen. Még a nálam butabbaknak is lett párja és legalább valami autó vagy ház van, nyilván hiteles de akkor is. Még azok is többre vitték. Van ugye pénzem félre rakva de az is olyan éhen halni sok minden másra kevés. Semmi komolyabb vagyon tárgyam sincs. Mondjuk amúgy se mennék de így főleg nem, max ha sokra vittem volna. Ki hogy van ezzel? Nekem párom se lett.

2020. aug. 24. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenkor kell hazudni. Mindenki azt csinálja, el ne hidd, hogy mindenkinek jó a munkája, boldog a házassága
2020. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Jól írja az első. Mondjuk én épp ezért nem járok, mert szerintem eleve nem erről kéne szólnia, de mégis tele van pöffeszkedő senkikkel az összes osztálytalálkozó. Az a pár, aki meg tényleg érdekelt volna és akivel szívesen beszéltem volna szintén nem ment el.
2020. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát hiába hazudnék csak nevetséges lennék, ez nem város mindenki tud mindent mindenkiről. Ha valaki már nem is lakik itt az is tudja még attól. Csak égetném magam. Nem azt mondom hogy mindenkinek jó a munkája meg sok a pénze, de még a leghülyébb is osszekapar legalább valami kis házat vagy valamit.
2020. aug. 24. 21:58
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék el semmi pénzért. Utáltam azokat a rosszindulatú, elkényeztetett s*ggfejeket. Örülök, hogy végre nem kell làtnom egyiket sem. Ha elértem bármit arra büszke vagyok anélkül is, hogy mutogatnom kéne számomra értéktelen embereknek. Csak akkor mennék el, végzettségtől, pàrkapcsolattól független, ha kedvelném azokat az embereket és tudom, hogy ők is engem. Mert akkor nem a versengésről kéne szóljon.
2020. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Na akkor ha tudják, mi a kérdés?
2020. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hogy hogy mi a kérdés? Szégyen még mutatkozni is.
2020. aug. 24. 22:03
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha nekem szégyen lenne, nem mennék el.

Elmehetnék, ha minimum normális emberek lennének, de előttük meg nem szégyen.

Tehát nem.

2020. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha amúgy jóban voltál velük, esetleg most is némelyikkel, akkor menj el. Ha nem akkor ne menj. Én nagyon kevés osztálytársammal voltam jóban, de nem mentem el egy osztálytalira sem.
2020. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmi miatt szégyenkezned basszus. Nem az határozza meg, hogy milyen vagy, hogy éppen összeházasodtál-e már vagy lett-e saját házad. Ezek nem így mennek, hogy kitalálod aztán kész :D

Egész egyszerűen te még nem találtad meg párod, a ház manapság nagy luxus, ne szégyelld ha nincs.

Nem azért nem mennék el a helyedben, mert szégyenkezem bàrmi miatt, hanem mert ilyen társaságba, ahol ez a versengés a lényeg, kàr menni. Ez csak rosszindulat. Hagyd őket a fenébe, ha úgy érzed neked bizonyítanod kell nekik.

2020. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ja nem amúgy utálom őket, azért lenne jó mégis vinni valamire hogy meg bolonduljanak.
2020. aug. 24. 22:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!