Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Osztály találkozóra ha nem...

Osztály találkozóra ha nem vitted semmire akkor elmész??

Figyelt kérdés
Én szerintem nem megyek, tök égő hogy semmire nem vittem majdnem 30 évesen. Még a nálam butabbaknak is lett párja és legalább valami autó vagy ház van, nyilván hiteles de akkor is. Még azok is többre vitték. Van ugye pénzem félre rakva de az is olyan éhen halni sok minden másra kevés. Semmi komolyabb vagyon tárgyam sincs. Mondjuk amúgy se mennék de így főleg nem, max ha sokra vittem volna. Ki hogy van ezzel? Nekem párom se lett.

2020. aug. 24. 21:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Nem érdekeltem senkit.


Bár arra is gondoltam, hogy beadom, hogy börtönbe voltam 6 évig , az manapság úgy is menő.

2020. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Ja nem amúgy utálom őket, azért lenne jó mégis vinni valamire hogy meg bolonduljanak."

Pfú, hát, elég sekélyes vagy.

2020. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ezek tök felesleges talik, hiszen azok, akik jó arcok voltak, azokkal kapcsolatban maradt mindenki.A tahoszauruszokra meg legyen a kaszás kíváncsi;)
2020. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy tudnának segíteni?
2020. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem mennék.
2020. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
én nem fogok, ha majd lesz, éppen akkorra fogom végre megszerezni azt a szakképzést, amiről álmodok, nem kell hogy egy kupac sekélyes diplomás emberke megpróbálja beárnyékolni az örömömet (igen én vagyok az egyetlen, aki nem a jogi meg gazdasági karon egyetemezik, arra meg már úgysem fognak a leendő dr. fontosemberek emlékezni, ki verte a fejükbe a történelem tételeket lyukasórákban és mutatta meg nekik érettségi előtti este, hoygan is kell használni a függvénytárat)
2020. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

Én nem mennék.


Mondjuk nem ez lenne a fő indok.

Szerintem nem erről kellene szólnia az osztálytalálkozónak.

Az,hogy ki mire vitte,gyakorlatilag a legtöbb ember élete nyitott könyv,lásd ma a közösségi oldalakról mindent megtudhatsz,amit a másik közölni akar,amit meg nem,azt jobb nem firtatni.


Inkább a régi élmények,sulis emlékek felidézéséről kellene szólnia ennek a dolognak.


Egy dolog érdekelne inkább,nem az,hogy ki "mire vitte".

Nem feltétlen az ő érdeme.

Van egy háza?-Lehet a szülei vették.

Van egy jó állása?-Lehet jó kapcsolatai voltak,protekció.

Van egy párkapcsolata-Most komolyan a mai világban,ahol 5 percenként változhat ez mi jelentősége van ennek?


Engem inkább az érdekelne mennyit változtak az emberek.

Mentek-e át jellemfejlődésen,vagy ugyanolyanok maradtak,mint voltak.

Biztos érnének pozitív és negatív csalódások is.

2020. aug. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvan itt mindenki azt fogja irni, hogy utalja az oszt tarsait meg, hogy ne menj stb..mert itt mindenki egy antiszoc kupac szerencsetlenseg :)
2020. aug. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én elmegyek az enyémre annak ellenére is, hogy nagyon nem voltam egy társaság közepe akkor sem, és most sem, plusz nem is értem e szinte semmit. Autóm, jogsim nincs, pici bérelt lakásban élek a párommal, átlagos, uncsi munkám van, a diplomámat nem piacképes szakon szereztem, abszolút nem vagyok rá büszke. És tudom, hogy sokan orvosok, ügyvédek lettek, vagy már most menő közgazdászok, jól kereső informatikusok, vagy A mesterképzést fejezik be akkortájt (nekem nincs). Én mégis szeretnék velük beszélgetni egy jót, meg szeretném tudni, mi merre változott, kivel mi újság. Nem mindenki posztolja tele a közösségi oldalakat nálunk.
2020. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem megyek. Elit iskolába jártam. Ahhoz képest nem vittem semmire. Egészségem, megjelenésem kritikán aluli, ahogy a magánéletem is (párkapcsolat és "életmód, életvitel" szintjén is). A szakmai sikerek meg ahhoz a szinthez mérten nem túl rózsásak, még ha átlagemberként nem is lenne rossz.
2020. aug. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!