Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Osztály találkozóra ha nem...

Osztály találkozóra ha nem vitted semmire akkor elmész??

Figyelt kérdés
Én szerintem nem megyek, tök égő hogy semmire nem vittem majdnem 30 évesen. Még a nálam butabbaknak is lett párja és legalább valami autó vagy ház van, nyilván hiteles de akkor is. Még azok is többre vitték. Van ugye pénzem félre rakva de az is olyan éhen halni sok minden másra kevés. Semmi komolyabb vagyon tárgyam sincs. Mondjuk amúgy se mennék de így főleg nem, max ha sokra vittem volna. Ki hogy van ezzel? Nekem párom se lett.

2020. aug. 24. 21:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is most dobták fel, hogy eddig nem volt, itt lenne az ideje, szervezzük meg stb., de én nem tervezek elmenni. Nem volt semmi bajom az osztálytársaimmal, nem utáltam őket, engem sem utáltak és semmi ilyesmi, viszont én nem szeretem az ilyen programokat és igazából nem is látom értelmét. Akivel jóban voltunk, azzal a mai napig tartjuk a kapcsolatot és még mindig barátok vagyunk (kb. ovi óta :D). Akivel pedig nem alakult ki szorosabb kapcsolat, azzal nem szoktunk találkozni, beszélni stb. és őszintén szólva egyáltalán nem is érdekel, hogy mi van vele. Ha akarnánk, akkor osztálytalálkozó nélkül is fel tudnánk keresni egymást bármikor, de nem tesszük. Eleve úgyis mindenki azokkal lenne együtt, akikkel jóban van, mert nagyjából még mindig megmaradtak ezek a társaságok. Engem az nem érdekel, hogy ki mire vitte, én sem hasonlítgatom magam másokhoz, eleve nem is hiszek az ilyen kategóriákban sem. Viszont úgy érzem, hogy nincs miért elmennem.
2020. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem mennék, mert gyűlöltem és gyűlölöm most is mindet, és mert nem vittem semmire, még az is többre vitte, aki kibukott, én meg ha lúzer vagyok.
2020. aug. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszer mentem el a gimis 5 évesre. Nagyon unalmas volt, kb. csak az osztály fele jött el és pont azok, akikkel a suli évei alatt alig kommunikáltam. Aki nem volt ott, azokat pletykálták ki.
2021. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!