Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Szerintetek egy párkapcsolatban mennyi az elfogadható korkülönbség?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nincs ilyen. Ha te jól érzed magad vele, szeretitek egymást, nem számít. Minden életkorban más nehézségekkel kell szembenézni, de kommunikációval, őszinteséggel szerintem a generációs különbségek is legyőzhetők.
2020. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, azért mindkét fél legalább felnőtt legyen.
2020. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Még nem volt párom, viszont saját magamnak zavarna a nagy korkülönbség. Amikor idősebb leszek, szerintem nem zavarna, ha maximum 10 év van köztünk, de alapvetően kb kortárs legyen.


Ez vagyok én.


Másnál viszont nem zavar, ha mondjuk 20 év korkülönbség. Ismerősöm szülei között 20 év volt. Az anya 40, az apa 60 (rákban meghalt). Nagyon szerették egymást, boldogok voltak együtt, pedig amikor összejöttek, a nő 20, a férfi 40 volt.


Mindenkinek más az elfogadható, de nem is másoknak kell szeretnie és jövőt tervezni az illetővel.

2020. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
20 év.
2020. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
20 éves kor felett 10-15 év. A gond akkor van, hogy ha az egyik fél elkezd rigolyás lenni, öregedni, a másik még szárnyalna. Van aki letudja kezelni, de nem mindenkinek való.
2020. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
max.10 év a férfi javára, és max. 5 év a nő javára-ez az egészséges.
2020. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem akadály ez sem.
2020. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Valójában ez csak egy elméleti kérdés, csak puszta kíváncsiságból kérdezem.

6-os. Ez miért nemhez kötött? Nekem mindig azt mondták, hogy a lányok gyorsabban érnek, fiatalabb korban is érettebbek, mint a fiúk. (Ez az én baráti körömben nagyon meglátszik, pedig 17 vagyok és lány.) Akkor nem pont, hogy a nő lehetne idősebb?

2020. aug. 25. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a hatos pont erre gondol, kedves kérdező, mert az érettséget ő is a korhoz köti, de ez nem mindig van így ugye. Vannak nagyon gyerekes férfiak, felnőttes fiúk, gyerekes nők, és felnőttes lányok.

Ez nem igazán kortól függ szerintem.


De hogy a kérdésre válaszoljak: magammal szemben maximum tíz-tizenöt év, másokkal szemben nincs ilyen. Felőlem lehet negyven év is köztük addig, amíg mindkét fél szerelmes.

2020. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Max 5

Szerintem 10 év az sok

Nekem az az elfogadható ha mondjuk egy pasi 21 a csaj meg 18 az nekem még oké(a kedcenc videósaim is ennyi és együtt vannak)

2020. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!