Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyi az elfogadh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az elfogadható korkülönbség két fél között?

Figyelt kérdés

Én például 16 vagyok, az idősebb fiúk jönnek be,de szerintem senki nem akar fiatalabb lánnyal összejönni.

Mi a véleményetek?



2016. szept. 26. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye csak vicc h azt hiszed nem akarnak fiatallal összejönni? ez a mai világban státus szimbolum a fiatal barátnő, a te korosztályodra 12től minimum 40évesik pályáznak a férfiak. Szoval eggyáltalán nem így van vagy ia szerintem. Amugy 5-10év egy normális különbség F/23
2016. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem ez a tapasztalatom.

Én is hasonlóan gondolom,hogy 5-10 év az elfogadható.

2016. szept. 26. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem a koroddal hanem mással van a baj, vagy azokkal akikkel esetleg probálsz összejönni. De info hiányában nem tudok mit mondani erre, de ha nálam mutatkozna be egy kedves 16éves és mutatna érdeklödést nen utasítanám el. És sokan mások se szerintem.
2016. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem maximum 7-8 év.


17/L

2016. szept. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Pont hozzám illenél. 36/F
2016. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!