Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15 éves lány és 22 éves srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány és 22 éves srác mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés
Pestiek vagyunk és hetente többször is látjuk egymást,megbízom benne és napokon át képesek vagyunk beszélgetni szünet nélkül.Nagyon kedves,lehet rá számítani viszont a kor mégiscsak gond.Már régóta ismerem viszont még másfél évig nem hiszem,hogy lefeküdnék vele.Mindig megjegyzi,hogy kár ,hogy fiatalabb vagyok máskor pedig a kor nem számít.Tudom,hogy tetszem neki de nem tudom,hogy komolyan gondoja-e.Csak hülyít vagy komolyan gondolja?(a szüleim 16 évesen már beleegyeznének,hogy együtt legyünk)Mit tegyek?

2016. dec. 12. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg neki,hogy összejönnél vele de kb 2 évig nincs szex. Ha azt mondja megéri rád vármi ès belemegy akkor nem hülyít. Ha kifogásokat mondd akkor hagyd. Fiatal vagy még nagyon.
2016. dec. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Ne menj bele, kihasznál.
2016. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
jézusom... tényleg nem értem, hogy egy 22 éves férfi hogy tud 15 éves kislányra rámozdulni... valószínűleg te teljesen normális vagy, viszont őt a korosztálya feltehetőleg mereven elutasította mindig, és most is, és ezért próbál meg gyerekeket befolyásolni... ebben a korban ez a 7év rengeteg!!
2016. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Sok ez így - kicsi az esélye, hogy jó lesz.
2016. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Korabeli lányokkal járt csak 1 nagyon megbántotta,mert megcsalta.Hogy régóta ismerem azt úgy értem,hogy 6 éves korom óta és köszi a válaszokat jöhetnek még:)
2016. dec. 12. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerd meg, ismerd ki!

Nem egy számon fog múlni, hogy milyen ember, és hogy miként tekint rád.

2016. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a dolgot. Mond meg neki hogy járnál vele, de szexelni még neked korai, arra csak később kerülhet sor. Ugyan mit mond?
2016. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez még határeset, de a szexszel várjatok 1-2 évet.
2016. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még karácsonykor megjegyezte,hogy nem probléma várnia rám viszont nem tudja mit érez irántam.
2017. febr. 20. 23:20
 10/11 anonim válasza:

Nem tudja? Hát vagy szeret,vagy nem. A lehet,hogy szeretlek..az nem szeretet.

Amúgy a kérdésedre válaszolva,nekem mindig idősebb barátom volt. 14 éves voltam,mikor először összejöttem egy pasival (36 volt). Nagyon jól kijöttünk egymással,én nagyon szerettem őt. Viszont, 10hónap múlva,teljesen véletlen kiderült,hogy már a kapcsolatunk elején megcsalt (megcsalás alatt itt most a szexet értem,de mikor kiderült,már nem voltunk együtt). Aztán megismerkedtem egy 27évessel,vele már nem éreztem jól magam,mert még mindig a volt pasin járt az eszem. Pedig ő kezdett megszeretni,csak én nem tudtam őt. ha nagyon akarjátok egymást,működhet,de ne add magad könnyen. Bár az én tapasztalatom alapján,amelyik idősebb pasi egy fiatalabb lánnyal akar lenni,az csak szexet akar, mert fiatal és csinos vagy. De azt meg úgyis látni fogod rajta,hogy mit akar.

2017. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!