Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan sz@rjam le ha beszólnak?

Hogyan sz@rjam le ha beszólnak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon rossz tulajdonságom, túlérzékeny vagyok. Ha egy apróságot mondanak, már azon is képes vagyok napokig agyalni, hogy ezt most miért kaptam. Hogyan erősödjek meg lelkileg? Sajnos emellett nagyon lelkiismeretes vagyok így ha keményen visszaszólok, az nekem jobban fáj, mint a másiknak.

2020. aug. 25. 11:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Beszólnak, mert megjelenésed nem sugároz erőt. Beszólnak, mert nincs következménye. Engem a papagáj módszer zavart meg. A hotdog (már megszünt) ott tibici nevű felhasználó a trolloknak mindig azt írta vissza, amit ők írtak valakinek vagy neki. Szóval, ha beszól valaki dobd vissza neki, amit mondott. Ezzel nem árol neki semmit, csak őt ismétled.
2020. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Mond azt: "Köszönöm a bókot".
2020. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha biztos vagyok benne, hogy félúton röhögnek rajtam, vagy célozgatnak, gúnyolódnak, akkor köhögésnek álcázva leköpöm őket, vagy "véletlenül/bambaságból" nekik megyek/bokán rúgom őket és élvezettel nézem, hogy néha villámló tekintettel néznek rám, de nem tesznek illetve szólnak semmit, mert tudják magukról, hogy "bűnösök"!
2020. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A belső dolgaidat kell rendbe tenni. Ha saját magadat szereted, tisztába vagy az erossegeiddel és gyengesegeiddel, ha vannak céljaid.. ha egészséges önbizalommal rendelkezel, akkor nem annyira fog érdekelni, ha beszólnak.
2020. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válasz(oka)t. Azon próbálok változtatni, hogy elfogadjam magam és legyen önbizalmam.

Ha esetleg van még ötlet, írjatok nyugodtan. 😊

2020. nov. 27. 23:52
 16/18 anonim ***** válasza:

Csak az szól be,aki IRIGY,ezt sose feledd. Kisebbségi komplexusuk van, ezért akarnak ezek a nyomoroncok beszólogatni,meg szemétkedni. Azt hiszik,ettől hűdevagànyak lesznek, pedig ők a leggyávábbak, leggyengébbek.

Ilyenek ezek a senkiházi trógerek.


#11 Te meg ásd el magad,pls.

2020. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem írt semmi rosszat a 11-es. De köszi!
2020. dec. 6. 18:50
 18/18 anonim ***** válasza:

Azért írtam,mert nincs képben a témával. Aki beszól,vagy kötelezik,az mindig irigységbőolteszi,látják, hogy intelligensebb nála,nem ilyen selejt,mint ezek.

Mindig a gyenge bántja az erősen,hogy kompenzálják, hogy legbelül gyáva,gyenge kis fikagombócok.

2020. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!