Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó mód arra, ha beszólnak...

Mi a jó mód arra, ha beszólnak suliban többen is?

Figyelt kérdés

Naponta elkezdtek folyamatosan beszólogatni és belém kötni többen is mert csendes vagyok és nem vágyok a társaságra, melyik a legjobb mód?

hagyjam figyelmen kivül, reagáljam le dühösen vagy menjek oda és kérdezzem meg szemtől szemben hogy mi a probléma? mosolyogva vagy fapofával csináljam? ezeket amúgy egy haverom mondta de nem tudom müködik e.


2019. szept. 22. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Legyél Szcientológus. Ott megedzenek. Lehet,hogy nem minden tapasztalatod lesz jó majd,de hidd el,olyannal még nem beszéltem közülük,akik ne lennének elég erősek mentálisan...az biztos. Azokról lepereg.
2019. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy nekem 5.től magántanulás volt, muszáj volt kikerülni az ilyen eseteket a szemét emberektől.. Kérdezz rá, ha tovább csesztetnek és képes vagy rá akkor adj egy tockost :D
2019. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mindig megtalálnak amúgy de nem tudom jó módszer e az hogy mindég mindent lepergetek, nem e fognak pont emiatt nekemjönni
2019. szept. 22. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ököllel orrba. Onnét majd tisztelnek. Nekem sem tetszik, amit írok.
2019. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, utolsónak sajna igaza van. korunkbelieket sokat tudnék sajnos orrba kalapálni egy kisebb horolóval, persze nem többször mint 80 szor. Abból biztos tanulnának :3
2019. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rájuk. Sajnos hiába lenne neked igazad, mivel neked nincsenek ott haverjaid csak annak akit orrba vertél, tuti hogy téged fognak a verekedés miatt elővenni a tanárok is meg ha panaszkodnak, akkor a szüleik is.

Sulin kívül vagy felnőttként lehet hogy beválna, de suliban te járnál vele rosszabbul. Utána meg nem csak piszkálnának tovább, hanem még direkt hergelnének, hogy legközelebb is megüss valakit ők meg rohanhassanak a tanárokhoz.

Inkább kérdezd meg hogy ki az iskoládban az ifjuságvédelmis vagy hogy van-e pszichológus vagy szociális gondozó. Tőlük tanácsot is kérhetsz, meg ezzel be is biztosítanád magad a jövőre, hiszen lenne valaki aki már tudna arról hogy szemétkednek veled. Ha ő tanácsol valamit és nem jön be az nem ugyanaz, mintha itt ismeretlenül mondanak valamit - legalábbis a következményei nem lesznek ugyanazok.

2019. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!