Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is sok a gusztusta...

Szerintetek is sok a gusztustalan nő/lány?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, de elképesztő, hogy miket képesek tenni egyesek a céljaikért.

Emlékszem egyszer volt egy hír, hogy egy kislány megölte az alsós társát acetonnal, mert ő szebb volt nála vagy ki tudja milyen baromság miatt.

Mondjuk felnőtt nők is olyanokat tudnak produkálni, mintha az óvodában ülnének, nem egy munkahelyen.

Szerintem nem szégyen az, ha valaki irigy a másikra és bevallja, de az már nagyon, ha kisgyerek szintre lesüllyed.

Bulikon is mindig veszik fel az alázós videókat, utána meg mutogatják, röhögik vagy a butább feltölti az internetre. Az ok megint ugyanaz féltékenység.

Mert nem megdolgozik azért ami kell neki mondjuk pl. ész, formás alak, személyiségen változtatás, párkapcsolat, karrier. Hanem inkább a másikkal foglalkozik és verseng azért, hogy minél jobban lejárassa.

Ha öribarik akkor is általában ugyanez a helyzet, próbálják tönkretenni egymás párkapcsolatát, örülnek, ha a másiknak rossz, pletykálnak.

Nem is csodálkozom, hogy annyi meleg fiú van. A férfiak a jobb választás. Még szerencse, hogy nőnek születtem.

A te ismeretségi körödben is hasonló a helyzet?



#Véleményszavazás
2020. aug. 25. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Is-is.
Nem tudom.
50 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mintkét nem tagjai közt vannak undorító és nem undorító emberek.
2020. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Férfiaknál is vannak undorító emberek...
2020. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Hát nézd. Jövő hónapban leszek 26 éves. Eddig rengetegen kérdezgették, hogy "barátnő van már?"

10 évvel ezelőtt nagyon sokszor voltam szerelmes, szerettem nézni, ahogy ragyognak a szépségtől, úgy képzeltem, hogy szüleimhez hasonlóan megtalálom életem párját, akivel leélhetem az életem békességben. Aztán eltelt még 10 év. Kudarc hátán kudarc. Mivel konzervatív, családban nőttem fel, így teljesen idegen volt számomra a "bulizás" meg a csajozás, kalandozás. Ezek a szavak, hogy "csajozni", egyéjszakázni, cserélgetni a partnereket, mind eltántorítottak ettől az egésztől, mivel nem értettem miért jó ez, soha nem láttam ilyet a környezetembe, és állandó szorongással, megfelelési kényszerrel töltött el a gondolat, hogy nekem is ezt kell csinálnom, élveznem kéne az életet, mert "most vagyok fiatal". Élvezethajhaszat, mások kihasználása saját örömünkre, ez megy ma. Elkezdtek taszítani a lányok, a személyiségük, mármint, teljesen érdektelenek lettek számomra. Hidegen hagynak, pont annyira, mint amennyire ők engem egész életemben. Ez a csillivilli insta tiktok magamutogatós tinderes világ teljesen távol áll tőlem. Régen szégyen volt r*bancnak lenni, ma dicsőség.

Elkorcsosult műanyag emberek vannak mindenhol ebben a modern társadalomban, inkább maradok egyedül.

2020. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mindkét nemnél vannak problémák, de tény, hogy a férfiak egyenesebben beleállnak a balhékba, a nők viszont inkább áskálódnak. Ilyen téren, tényleg a nők "vezetnek".

Azt is fura volt látni, hogy a környezetemben a legértelmesebb csajok is meglepően negatívan nyilatkoznak a nőkről.

2020. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Van sok bunkó, gusztustalan ember. De nem a nők azok. Ugyanúgy vannak nők is, férfiak is. Mint ahogy a kedvesebb, rendesebb emberek sem csak nők vagy férfiak.

Egyébként meg nagyon rossz társaságot választottál, ha ilyenek történnek körülötted. Életemben nem voltam még olyan bulin, ahol azért vettük volna fel egymást, hogy utána azt bármire felhasználjuk vagy direkt kínos helyzetbe hozzuk egymást.

2020. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Sem nőben, sem férfiban nem szeretem azt az embertípust, amiről beszélsz. Szerencsére én nem kerültem ilyen társaságokba, és eddig a munkahelyeimen is többnyire normális emberekkel voltam körülvéve. Távolabbról láttam ilyen áskálódásokat, drámákat, de nekem pl. az egyik férfi főnököm volt a legpletykásabb, legrosszindulatúbb, legkétszínűbb, leg-mindenféle-idegesítő-tulajdonságabb ember, akit ismerek.

És bár tényleg rettenetes dolgokat soroltál fel, azért az a kép sem piskóta, ami rólad kirajzolódik a kérdés alapján. Korlátolt, tájékozatlan, rosszindulatú embernek tűnsz; ostobaságokat terjesztesz (homoszexualitás témában); persze te a buta általánosítgatásod alóli kevés kivételbe tartozol, ami további negatív tulajdonságokat sejtet.

2020. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteg gyökér van, de szerintem a szexizmus is egyike az ilyen alja jellemvonásoknak. Ennél legyél több.
2020. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A nememen kívül nem írtam magamról semmit és nem általánosítottam (erre nagyon szoktam figyelni az írásaimnál), akkor azt használtam volna, hogy mindenki. Érdekes, hogy szerinted pont én vagyok a buta csajszi, pedig te forgatod ki a szavaimat. Általánosítás pl. Minden spanyol lobbanékony.

Sajnos ez a második legtöbb választ és voksot kapott kérdésem. Pedig ez annyira nem érdekelt. Persze, ami igen és fontos lenne, arra nulla válasz és/vagy kevés voks. Már vagy féléve várom a hasznos válaszokat, de nem érkeznek meg.

Régen ez az oldal (2012) nem volt ennyire toxik. Úgy látszik itt nincs az a közeg, akikre szükségem van, szóval inkább törlöm magam.

Sajnálom ezt azt oldalt, pedig jó az ötlet, csak értelmesebb, sokszínűbb felhasználókra lenne szükség.

2020. szept. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!