Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gusztustalan, ha...

Szerintetek gusztustalan, ha egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés
Már 6 éve küzdök ellenük.Néha még én is undorodva nézek tükörbe.16L

2015. márc. 27. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha látszik, hogy azért próbálkozik megszüntetni őket, és amúgy meg ápolt, igényes, akkor nem tartom undorítónak. idővel úgyis kinövi :)
2015. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hmmmm,én még várom,hogy kinőjem.:))))
2015. márc. 27. 22:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne ostorozd magad egyáltalán nem gusztustalan. Különösen ha egyébként helyes meg csinos vagy. Próbáld alapozóval halványítani, és viselj mindíg feltünő színű sálat télen, nyáron meg kendőt ha utcán vagy, ha iskolába egyéb épületen belül, akkor meg feltünő erős színű felsőt, és ez eltereli az arcod apró hibájáról a figyelmet.
2015. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2015. márc. 27. 23:04
 5/13 anonim ***** válasza:
8-28 éves koromig voltam full pattanásos, a hátam is az volt, és sose takargattam még azt sem, mégsem undorodott sose senki tőlem, a pasiknak is mindig tetszettem, szóval nem hiszem hogy bármit is számítana a pattanás. Nekem egyébként hormongond okozta, amire igen nehezen jöttek rá az orvosok.
2015. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hosszú idő.
2015. márc. 28. 08:32
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

Megfigyeléseim alapján ha egy lány sovány, akkor is kell a fiúknak, ha eszméletlen nagy gennyes pattanásai vannak, vagy azokat rosszul kezelte, és úgy néz ki a bőre, mintha égett lenne.


Ha kövér egy lány, lehet akármennyire szép és hibátlan a bőre, nem fog kelleni senkinek.


Úgyhogy "szerencsés" vagy.

2015. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem gusztustalan. : )

de ha ennyi éve küzdesz velük, el kellene menned orvoshoz. bőrgyógyászhoz, meg általános kivizsgálásra. tini koromban nekem is durva pattanásaim voltak, reméltem, hogy kinövöm, tini dolog, de 20 évesen elegem lett és elmentem orvoshoz. 3 hónap alatt tiszta lett az arcom. szóval érdemes elmenned. : )

2015. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elmentem,csak nem vált be.....egyszer sem:()
2015. márc. 28. 19:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek. Van akin látod hogy ápolatlan és azért pattanásos és az sokszor már vizuális környezetszennyezés szintre sülyed de aki ápolt és látod rajta hogy tiszta azon nem zavaró.
2015. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!