Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami fóbia lenne vagy...

Ez valami fóbia lenne vagy csak velem van baj?!

Figyelt kérdés

Helló.

Facebookon elég sokszor volt negatív élményem. Azóta is félek a teljes nevemet használni bárhol, félek, hogy vad idegen emberek láthatják a profilképemet és a teljes nevemet. Sokszor bejelöltek idegen férfiak, volt hogy külföldiek is és kíváncsiságból bejelöltem és jöttek a perverz beszólások hozzá a perverz képek. Sok embert le is tiltottam, mert vagy kutatta a profilomat és hátam mögött röhögcsélt vagy úgy éreztem, jobb ha ő nem is látja, mert amúgy se vagyunk jóban. Jelenleg azon filózok, hogy törlöm minden elérhetőségemet amin szerepel a teljes nevem és a profilképem, mert a gondolat is kiráz, hogy férfiak nézegetik a képeimet és a többi. Nekem semmi haszna nem volt a facebooknak, csak negatívot tapasztaltam. Egyetlen elérhetőségem egy gmail lesz simán, ott nem félek annyira. Képem is max valami virág lesz, vagy olyan amiről nehezen ismernek fel. Miért van ez a félelem nekem? Sőt volt, hogy régi ellenségem iskolából csak úgy rámírt azt neki állt följebb, mikor megkérdeztem miért utáltatott meg az osztállyal. Letiltottam örökre. Másnak is van ilyen furcsa félelme? JA meg az is hogy idegenek megtalálják a profilom vagy az email címem teljes névvel azt zsaroli tudnak, photoshop képeket készítenek a fejemmel stb. Valamiért ez a félelem lett bennem. Lány vagyok. Itt is félek ennél többet elmondani, bá itt jobb mert anonim oldal.



2020. aug. 26. 03:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem fóbia lehet.

Mindenkivel van az, hogy a profilképét nézegetik meg hasonlók.

Az, hogy idegenek bejelölnek nem túl ritka, én is szoktam kapni elég sokszor. Ha a perverz alatt azt érted, hogy ajánlgatta magát meg hasonlók, azokat csak tíltsd le.

Azt honnan gondolod, hogy röhögcsélnek a hátad mögött?

Törölni magadat, ha mát egyszer felkerültél az internetre nem nagyon fogod tudni, ha csak nem egy profi programozó és/vagy hacker vagy. Olyat tehetsz, szerintem erre gondoltál, hogy kijelentkezel és törlöd az alkalmazásokat, ilyet lehet, de mások attól fogják tudni nézni a profilodat (de le lehet törölni a facebook fiókodról is a képeket, hogy ne lássák idegenek).

Ilyen ellenségek gyakran vannak, meg sokkal több embert kösösítenek ki és utálnak meg, mint gondolnád, ez nem a te hibád, hanem a társadalomé.

Ha nem vagy fontosabb személy, akkor nem fognak zsarolni, főleg nem photoshoppal.

Ha szeretnél még erről beszélni, akkor írj rám privátban.

Remélem tudtam segíteni :

2020. aug. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Osztályban barinom hallotta hogy rohogtek a kepeimen a csajok..ki akarom torolni magam telejsen a fbrol :/
2020. aug. 26. 05:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Fóbia. De töröld magad, mert így nincs értelme fenn maradnod. Csak felnagyítja a fóbiádat.
2020. aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as igazad van, úgyis azt terveztem. semmi értelme amúgy .
2020. aug. 26. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!