Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka ennek?

Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, srác. Mindent megosztunk egymással, rólam már kb. mindent tud. Én is róla. Mégis sokan mondják hogy baráti társaságban sokat beszél rólam. A diákmunkán is kérdezgeti a társaim a teljesítményemről. Illetve valamelyiküktől azt is megkérdezte hogy mit gondol rólam. Mikor lesérültem, akkor végig ott volt velem beszélgetni és kiállt mellettem mikor mások beszólogattak miatta. Mondta hogy ne keseredjek el még így sem kosaraznak sokan olyan jól mint én ( ez elég jól esett mert akkor az önbizalmam a padló alatt volt). Meg mindig megkérdezi hétvége után hogy volt-e balami érdekes. Láttam már neten ks lájkolni hozzám kapcsolódó dolgokat. Ez csak sima baráti szeretet vagy ez már inkabb más?



18/L



2020. aug. 26. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Tetszem neki, csak még nem merte bevallani
Ez csak sima barátság, ennyit bárki megtenne a barátjáért
12 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez már más. Csak félénk az emberke:D
2020. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!