Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen életet élnétek szívetek...

Milyen életet élnétek szívetek szerint?

Figyelt kérdés
Ha befektetések (például államkötvények) útján havonta több tíz millió forintot keresnétek, akkor mihez kezdenétek az életetekkel?
2020. aug. 26. 22:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Utaznék, jótékonykodnék, örökbe fogadnék egy csomó csomó gyereket
2020. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Vennék egy birtokot a semmi közepén, vennék hangszereket.Az lenne a célom, hogy ne kelljen onnan elmennem sehova, csak ritkán.Emiatt kertészkednék, lenne 2 kutyám, 2 macskám.Az időm többségét rajzolással tölteném, megtanulnék más más receptet.Röviden egy remete lennék aki a hobbijaival foglalkozna.
2020. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Vennék egy házat és egy megbízható autót, onnantól fogalmam sincs, hogy mire költenék. Azonnal felmondanék a munkahelyemen és többet nem fárasztanám magam ilyesmivel hanem a hobbijaimnak élnék.
2020. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Én nyitnék egy állat (főleg ugye kutya-macska) menhelyet.

Nem is igazán menhely lenne, hanem egy nagyon nagy farm, ahol szabadon lennének az állatok, nem ketrecekben. Bárhol látnék kóbor kutyát, egyből vinném magamhoz. De bármilyen állatot befogadnék.

2020. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%
Attól, hogy sok pénzem lenne, még nem biztos, hogy jó életet élnék.
2020. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Az elso egy-ket evben valoszinuleg probalnek nagyon fenyuzo eletet elni, hogy azt is sikeruljon megtapasztalnom, utana pedig egy szamomra szimpatikus helyen (ami sajnos anjelenlegi formajaban nem Magyarország) letelepednek. Hosszutavon en is leginkabb remetekent tudnam magamat elkepzelni, de elotte biztosan kitombolnam magamat. Meg valoszinuleg utana is maradnan azert igenyem tarsasagra.
2020. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
4-es: Én is pontosan ugyanezt terveztem! Csak nehéz összeválogatni az állatokat. Hiába szeretem a rókákat és a csirkéket is, nem engedhetem, hogy szabadon kószál Hanák egymás mellett.
2020. aug. 26. 22:42
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Remelem a lepontozok eletebe napi rendszeresseggel belepofaznak es ezert ereznek kesztetest arra, hogy a nekik nem tetszo valaszokat lepontozzak.
2020. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Hobbiból ugyan úgy dolgoznék mellette, csak nem a pénz motiválna.

Vennék egy házat, nem egy luxus villát, csak valami átlag családi házat ahol nyugodtan felnőhetnének a majdani gyerekeim, vennék 2 kocsit. 1 elektromost a közelben szaladgálni meg 1 alacsony fogyasztásút hosszabb távra. Persze ezekből se szeretnék luxus márkát.

Ezt az életszinvonalat szeretném fenntartani.

Havonta x összeget tennék félre egy számlára amihez soha nem nyúlnék. Ez lenne az az összeg amit majd a gyerekeim megkaphatnak ha kikerülnek a nagybetűs életbe.

A többivel jótékonykodnék, fejlesztéseket/kutatásokat finanszíroznék.

Földterületeket vásárolnék, ahol lenne egy kis nyugta az állatoknak, azokat betelepíteném őshonos fákkal. Vagy mint ahogy írták is "menhelynek" ahol minden állat boldogságra találhat.

Nekem ezek az álmaim. Egy átlag élet, meg azt hogy tehessek valamit, hogy jobb világban éljünk mindanyian.

2020. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
A pénz nem boldogít.
2020. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!