Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igaz, hogy jön a...

Tényleg igaz, hogy jön a szeptember és egyre több a koronavírus fertőzött?

Figyelt kérdés

Nyáron már alig volt fertőzött. Ugye már akkor beharangozták, hogy szeptemberben jön a második hullám, de addig lehet menni nyaralni. És tényleg a napokban a hírek azzal vannak tele, hogy rengeteg az új megbetegedések száma, nem szabad külföldre menni majd, jönnek a szigorítások stb.

Most megint kezdődik az egész cirkusz előről?

Nem akarok újra otthonról dolgozni, nem akarom, hogy kevesebb legyen a fizetésem, illetve elkezdtek egy nyelvtanfolyamot ami nem kevés pénz. Remélem nem online kell végigszenvedni az egészet emiatt.

Létezik, hogy igazak a hírek vagy ez meg van játszva?

Komolyan kérdezem, nem provokàlás.



2020. aug. 27. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Van aki még elhiszi hogy ez a vírusrol szól?
2020. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
A spanyol nátha idején is volt olyen konteós csapat, mint az egyes, meg is lett az eredménye. Virológusok szerint legalább olyan komoly ez a vírus, mint annó a spanyol nátha volt.
2020. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Nos akit be lehet etetni hogy szezonban nem ferőz a betegség, de szezon utàn igen... Az maradjon csak otthon. A többi hagy tegye a dolgàt.
2020. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Én megértelek!


Én sem akarok online dolgozni, plusz srácaimat itthon búbánat tudja mikor tanítani, meg mindent megoldani! Másoddiplomára mentem volna, de lemondtam!


De a vírusoknál mindig van második hullám. Igen, lesz "cirkusz", de ennek senki sem fog tapsolni a végén.

Sokan szkeptikusok, hát, nekem halt meg ismerősöm a covidtól! Szeretném nem komolyan venni, de muszáj! Ez van!


Kitartást neked is!

2020. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Ki sem szabadott volna nyitni semmit. A legalsóbb becslések szerint is amit a kormányok bevallanak, azoknak a 10-12x-ese a valós érték.
2020. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nekem is az a furcsa, hogy nyàron szinte "megszűnt" a vìrus, bárhova lehetett menni itthon is, külföldön is sok helyre, majd jön a szeptember 1 és ismét indul az őrület. Teljesen tönkreteszik az embereket. Megint nem lesz munkalehetőség, se semmi.

Kételkedem én is a nyilvánosan kijelentett számokban...

Kicsit egyértek a hármas válaszolóval az a gond. :( Nyáron nem lehetett megfertőződni a Balatonon, meg a kirándulóhelyeken? Csak ősszel? Mert mindenhol rengetegen voltak. Én csak kirándulni voltam, de mindenhol brutál tömeg.

Gondolom jelenleg Horvátország sem veszélyes, csak majd szept.1-től...

#4: Sajnálom, hogy emiatt nem tudod elkezdeni a másoddiplomád. :( Én sem tudom mi legyen ezzel a nyelvtanfolyammal. Kedden kéne befizetni. De nagyon tartok tőle, hogy az egészből online bohóckodás lesz, amire sajnálom a pènzt. De így egyszerűen nem lehet semmivel haladni. Nekem még nincs gyerekem, de a főnököm már tavasszal sem tudta hova "rakni " a gyerekeit mert ő 2 helyen dolgozik, feleségének elfogyott a szabija. Nem tudom megint ki tud majd otthon lenni a gyerekeivel, hogy hónapokig online tanítsa...

2020. aug. 27. 11:48
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen, lehet hogy durva mint a spanyol nátha, és hogy vigyázni kell, de az sem normális dolog, hogy évek esnek ki az emberek életéből. Mert ez még évek, mire lecseng. Akkor az ember addig ne haladjon az életével? Pici gyerekek bezárva nőnek fel? Fiatalok nem lehetnek fiatalok? A felnőtt emberek sokan munka nélkül lesznek évekig? Ennyi csúszás még egy egyetemistának se fér bele, hogy elkezdje az életét, meg hogy határozatlan ideig ne merjen semmit lépni az ember az életével. Ki kell dolgozni egy olyan módszert, amihez nem kell megint lockdown, mert mégegyet nem fog kibírni ez az ország.
2020. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Csak annyit kérek, hogy nézd meg, a politikusok viselnek e maszkot. Segítek, nem viselnek, sehol, és soha. Ha valóban olyan bolygó-pusztító lenne ez a vírus, akkor ők is félnének tőle. De nem félnek. Sőt, jót kuncognak a markukba, hogy a sok birkát milyen klasszul megvezették.
2020. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Pàrommal kb mostanra terveztük az összeköltözést. 25 vagyok. Otthon élek még. Lett megtakarításunk. Jött tavasszal a vírus, páromnak mostanáig nem volt munkája. Nekem le akartàk csökkenteni a fizetésem... Szerencsére nem ìgy történt, de egy második hullámnál már esélyes. Úgyhogy nem merünk belevágni a költözésbe, se semmibe, hanem reménykedünk, hogy megmarad a jelenlegi állásunk legalább és várunk. Nagyon gáz ez az egész. :( Elkeserítő. Jól mondod. Tervezni sem lehet. Most meddig lesz ilyen helyzet? Évekig?
2020. aug. 27. 12:30
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez még évekig így lesz, akkor abból káosz lesz és zűrzavar. A zeneipar már így is az összeomlás szélén van. Ezt a kormányok sem akarhatják. Jó, a művészetek pont nem érdeklik őket, az igaz.
2020. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!