Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám ezt az idegen...

Hogyan tudnám ezt az idegen ember fóbiámat elnyomni?

Figyelt kérdés

Szóval velem mindig az van, hogy a szülőktől vagy mások rokonaitól félek,tartok...

Ismerkedést nagyon megnehezíti ez a dolog nálam. Mivel a lány testvéreit, szüleit, minden ilyen dologtól tartok, és sokszor ha nagy családja van akkor valami oknál fogva én inkább szakítok...

Én egyke vagyok, kis családból, és a szüleimet kb senki nem ismeri így személyesen, pár közeli barátomnak bemutattam, vagy ha jöttek értem vagy ilyesmi akkor látták, de amúgy nemszeretem így bevonni a dolgaimba...

És lányt se hoztam még fel, emiatt, mert kicsit olyan mintha szégyelleném őket, de közben igaziból semmi olyan nincs ami miatt kéne, mégis én félek ettől... A sajátjaimat bemutatni (legyen az ismerős, vagy barátnő) vagy a másik félnek a rokonait megismerni...

Mit lehet ez ellen tenni? Mert nagyon zavar, és nem lehet így élni... Már nagyon zavar és szeretnék normálisan élni és úgymond teljes életet élni, hogy ne gátoljon meg semmi ha akarok valamit... Ne kelljen emiatt a hülyeségem miatt lemondani valamiről.



2020. aug. 28. 14:51
 1/1 Laylah ***** válasza:
Ez ellen annyit tudsz tenni, hogy mikor legközelebb ilyen lépésre készülsz, akkor állj meg és tudatosítsd magadban, hogy ezt nem te akarod így, hanem ez a különös fóbiád mondatja veled. Vegyél erőt magadon. Ha két-három alkalommal túl vagy ezen, akkor egyre könnyebben megy, mert látni fogod, hogy nem történt semmi, nem dőlt össze a világ. :)
2020. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!