Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, egy év alatt kb. hány...

Lányok, egy év alatt kb. hány idegen/távoli ismerős srác ír nektek facebookon ismerkedési célból?

Figyelt kérdés
Szoktatok rájuk válaszolni?

2020. júl. 2. 19:56
A kérdező szavazást indított:
5-nél kevesebb
5-10 (kb havonta)
10-20 (kb kéthetente)
20-50 (kb hetente)
50-100 (heti többször)
100 felett (majdnem minden nap)
38 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Sosem válaszolok. De hetix legalább van egy idióta
2020. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
Heti 1x *
2020. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Kb 30, de nem számolom.

Nem, nem válaszolok.

21/L

2020. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ja, és mit gondoltok erről az egész facebookon való próbálkozásról?
2020. júl. 2. 20:04
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Nincs kint képem, így nagyon ritkán írnak idegenek.
2020. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Volt hogy válaszoltam amikor jött egy olyan hogy "szia cica dugunk?" Jól beoltottam a srácot, lescreeneltem és röhögtünk egyet a barátnöimmel. A srác letiltott...Nagyon szomorú lettem...

Legalább nevetés forrásnak jók ezek az üzenetek. Általában nem válaszolok.

2020. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Sosem válaszolok csak törlöm a chatet. Én elég rossz ötletnek tartom, én nem hiszek ebben, de nemcsak a facebookos ismerkedésről/próbálkozásról, hanem mindenféle netes felületről. Olyan személytelen, és interneten mindenki azt mond magáról amit akar, a valóságban való találkozás úgyis sok dolgot leleplez. Legalábbis én ezt gondolom.
2020. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Nincs kint képem, így semennyi.Pont ezért vettem le.
2020. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

4: azt, hogy rohadt szánalmas és qrvára ráérhet, aki ezt tolja, de én undorodom ezektől az emberektől..


Ha esetleg kommentelek valahova és ott megtaláljuk egymást és kialakul egy beszélgetés, az oké.


De miből gondolja bárki, hogy azért ismerkedni kell velem, mert tetszik a pofám és fennvagyok? Miből gondolja bárki, hogy egy idegen senkire kíváncsi vagyok úgy, hogy semmi közünk egymáshoz azon kívül, hogy dugna? Semmilyen jelet nem mutattam arra vonatkozóan, hogy ismerkedni szeretnék egyáltalán és a helyszín sem indokolja, mert nem egy koncert, ahova az emberek a közös élmény miatt járnak (persze ott is rühellem az ízléstelen közeledést, mikor a másik beszélgetni sem tud velem, mert akkora egy szánalmas balfax, hogy nem úgy jön oda, hanem úgy, hogy SzIa SzÉp vAgY. SzErEtNéLeK mEgIsmErnI.


A fszom kivan azzal, hogy azzal kell kezdenem az összes nyomorékkal, hogy elmondom a biográfiai adataimat, a hobbimat, hogy mit tanulok/dolgozok, aztán el vagyok hívva randira. Vagy még ez sem, csak el vagyok hívva randira.


Nekem olyan ember érdekes, aki félreteszi egy kis időre ezt az unalmas szart és in medias res, elkezd velem beszélgetni arról, amit épp a helyzet dob. Posztok alatt ez történik. Koncerten, ha valaki jól csinálja, ez történik.


De Facebookon, privátban érzem, ahogy rá van izgulva a képemre és én vagyok aznap a 30. ri bancjelölte, csak jönne már össze egy, akivel a rutinkérdések után randizhat/dughat mert nagyjából ennyi közös van bennünk.


Vakarózni tudok az ilyen emberektől.

2020. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még soha senki nem írt.
2020. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!