Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lehet, hogy valaki nyáron...

Az lehet, hogy valaki nyáron és tavasszal alapjában véve energikusabb, jókedvűbb mint ősszel/télen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak lehet, van is, sőt...nagyon gyakori.Napsütés/vitaminok hiánya a gyökérok.
2016. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok :)


Engem ez az idő teljesen lenyom.Álmos vagyok folyton.Akkor a korán sötétedés sem jó. Hozzátartozik,hogy a front változáskor erős fejfájás olykor hányinger kíséri. Ilyenkor borús,sötét,esős,saras időben kinti programot nem lehet csinálni.Egyszerűen be vagy zárva a 4 fal közé.


Én is csak a kutyáim miatt mozdulok ki az ilyen rossz időben. Ha ők nem lennének nem igazán mennék levegőre :D


Utálok fázni is.



Tavasszal-nyáron nagyon jó kedvem van mindig,lehet sok szabadtéri programot szervezi akár az egyik padra leülni iszogatni a haverokkal. Vagy csak nagyokat sétálni. Világos van kellemes időjárás.Nincs front!-fejfájás sincs. Mondjuk 7 kor nincs olyan érzésed mintha már vagy 10 óra lenne.


Én határozottan sokkal energikusabb vagyok tavaszi-nyári időszakban

2016. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen, én mondjuk pont fordítva működöm.


Ősszel, télen állandóan kint vagyok, végre lehet levegőt venni, normálisan öltözni, élni.


Nyáron legszívesebben kómába esnék.

2016. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!