Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják olyan sokan a...

Miért utálják olyan sokan a zsidókat, amikor közülük kerül ki a legtöbb híres nagy tudós, művész, vezető, nagy ember?

Figyelt kérdés
Vagy lehet hogy éppen ezért, irigységből?

2020. aug. 30. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Amiért a zsidók utálják a keresztényeket (gojokat). Pontosabban az utálat inkább megvetés, létezésük csak azért indokolt, hogy a zsidókat szolgálják. Ugye ezt a mentalitást nem muszáj szeretni?
2020. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Hogyhogy sokan? Csak én nem találkoztam még olyan emberrel, aki utálja a zsidókat? Mindenki utál mindent, de olyat még sosem hallottam, hogy valaki azt mondaná, hogy utálja a zsidókat. Fura. :D
2020. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Irigyek! A Biblia szerint Isten kiválasztott népe a zsidóság. Ezért áldottak... látod, hogy kiirtani se tudták őket, pedig a rómaiak és Hitler is megpróbálta.
2020. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Én meg nem is tudom, hogy ki zsidó és ki nem.

Általában nem utálom az embereket, csak aki kiharcolja magának.

2020. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Mert a nem zsidókat tehetségük ellenére is kiszorítják pl. a filmiparból, a művészeket nem hagyják érvényesülni. Hiszen ezeket az ágakat ők viszik többnyire. Aki pedig nem kedvükre való alkotásokat csinál, akkor azt nem támogatják. Pl. a Saul fia nagyon sikeres lett, azért, mert róluk szól. De kicsiben is érzékeltem a hátrányt, személyesen, művészeti iskolai vizsgán pl. bojkottált az egyik biztos, azt mondta, hogy pálinkaszagom van. Főleg azután lettem számára antipatikus, hogy rovásírásos terméket terveztem.
2020. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Persze, hogy irigység miatt van ez, mert okosabbak, jól kezelik a pénzt, stb.
2020. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Egyiptomból a fáraó is kizavarta őket (benne van a bibliában).


A rómaiak kergették őket.


Nyugat Európa a középkorban, mérgezték a zsidók kútjait, üldözték őket. Lengyeleknél találtak menedéket.


Hitlertől is kaptak.


Jelenleg az összes vele szomszédos ország utálja őket.


Lehet a tisztességtelen üzletpolitikájuk miatt. Államigazgatásban betöltött vagy a betölteni készülő szerepvállalásaik miatt.

2020. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Most miért kell lepontozni ennyire? Tisztában vagyok vele, hogy régen milyen helyzetben voltak, akkor azt mondom tényleg sokan utálták őket.

De a kérdés a jelenre vonatkozott.. most ki utálja őket??

2020. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

8 - Mert mínuszba nem lehet menni :\

Te nem tudom, hol élsz, én mást se hallok, csak a fröcsögést mindenhol, már ahol lehet. Hát itt pl pont nem, szóval nyílt választ ne nagyon várj, mert hamar törlik úgyis.

2020. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
Én még sehol nem hallottam ilyet. Ha fel is jött a zsidóság, mint téma akkor is inkább az együttérzés jött le mindenki szavaiból. Elég primitív emberek lehetnek, akik fröcsögnek. Akkor ezekszerint sikerült őket elkerülnöm, aminek örülök is inkább.
2020. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!