Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan váljak ideális férfivá,...

Hogyan váljak ideális férfivá, ha az idealis férfiak legtöbb tulajdonsága taszít?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem leginkább önmagaddá akarj válni, ne valaki mássá.


Azért mellette lehetsz határozottabb magabiztosabb, lehetsz kezdeményezőbb a nőknél. Ezek a tulajdonságok, gondolom azért még nem taszítanak.

2020. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen, legalábbis úgy, ahogy népszerű. Például megfenyegettek már, hogy ha bepróbálkozom a barátnőjénél, agyonvernek. Azt se tudtam, ki a barátnője. Mindenki hasraesett, hogy hát igen, egy igazi kemény férfi. Nem értem ez mire jó.
2020. aug. 30. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Akkor sajnos nem fér össze a kettő. Legyél természetes, olyan, amilyen valójában vagy. És aztán majd összejössz egy olyan nővel, aki szintén olyan, amilyen valójában.
2020. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjuk ezt a nyálas hülyeséget. Az ember változik folyamatosan. Önmagaddá válás az kb számomra azt jelenti, hogy átmész egy olyan változás folyamaton, amikor elfogadod magad és sok olyan számodra pozitív tulajdonságot teszel magadévá ami korábban nem volt a részed. Szóval ha az a vágyad, hogy férfiasabb legyél, tegyél érte. Ha eljársz mondjuk küzdősporolni, változtatni fog rajtad, ha eljársz simán konditeremben, az is. Kívül belül. Csak el kell kezdeni, nem rövid folyamat, de szerintem megéri.
2020. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Legyen 17-18 cm-es farkad.
2020. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!