Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek képzelitek el az...

Boros P. Ince kérdése:

Milyennek képzelitek el az ideális férfit? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Milyennek képzelitek el az ideális férfit?

Nem kinézetre gondolok, hanem a tulajdonságaira (belső),szokásaira,viselkedésére,személyiségére.

Lehetőleg minél pontosabban írjátok le (részletesen).

Főleg hölgyek véleményére lennék kíváncsi de nem gond az ellenkező nem válasza sem!

Köszönöm a válaszokat előre is!

Kellemes estét!



2015. okt. 21. 18:04
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ne piáljon és drogozzon.

Ne csaljon meg vagy ha mégis,legyen annyi esze,hogy ne jöjjek rá.

Legyen egzisztenciája.

Jó legyen a szex.

Lehessen vele beszélgetni.

2015. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mellettem lakozik egy mimtaegyed. Számomra mintaegyed.

Egy bajom van: Képtelen megjegyezni azt amit visszatérően 225886392619-szer kérek tőle.

Ez konfliktusforrást jelent.

Nekem az ideál, ha szabad ezt így, akkor az nem piál, nem cigizik, odafigyel magára, rám és a környezetére, nem lusta, humoros, szeretnivaló szerető.:)

Az ágyban is.

Külsőre: Legyen igényes.

2015. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Most ez hülyén fog hangzani, de a külvilág felé legyen határozott, komoly fellépése, otthon meg legyen egy ölelgetni való szeretetgombóc. :D


Párom pont ilyen :D

2015. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Először is, ami legfontosabb:kedves, jó modorú, megbízható.A szokásai, nos ez mindegy is, csak gusztustalan szokásai ne legyenek (pl köpködés, brutális rendetlenség, káros szenvedélyek)meg hasonló kategóriákra gondolok...

A személyisége? Nos, én kedvelem a kissé visszafogottabb, titokzatos, "elmélkedő" tipusú fiúkat.A harsány, rámenős pasik, a"rossz fiúk" számomra cseppet sem ideálisak.Egyáltalán nem baj, ha "papucs"!Sőőőt :)Legyen gyengéd, önzetlen, akin látszik, hogy tényleg törődik társával is.Érzelmes, az sem baj, ha érzékeny lelkületű.De az életben talpraesett , képes és szeretne is minden téren biztos hátteret nyújtani.

Külsőt érintve annyit tennék hozzá, hogy nem fontos persze hogy modell külsejű legyen ( ne legyen kigyúrt, vagy valami extrém külsejű, mert az inkább taszító).Ápolt legyen és azért látszzon hogy egészségesen próbál élni, ad magára úgy normális keretek között...

2015. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Aki még erre téved kérem írjon, mert a több most jobb :)
2015. okt. 21. 18:24
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Ennyi igènnyel szerintem már most szervezzétek meg a szingli nyugdijasok klubbjat
2015. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy dolog az igény és elvárás, másik dolog a valóság.

Senki nem gondolja, hogy biztos fog ilyet találni.

De arra törekszik, hogy minél több meglegyen a felsoroltakból.

2015. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen elfogadható válaszokat írtak a hölgyek. Ezek normális férfiak leírásai, meg is lepődtem, mert sajnos az életben nem ezt tapasztaltam, hanem azt, hogy macsó érzéketlen diktátornak és bunkónak kell lenni, hogy a nők emberszámba vegyék a férfit.
2015. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem sem írtak egyáltalán nagy elvárásokat..Ezek szerintem a minimum.

Még várok válaszokat, minél részletesebbeket :)

2015. okt. 21. 20:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy nem kinézetre gondolsz, pedig érdekes lehetne az is! Lehet hogy a nőknek egész más az elvárása, mint ahogy a férfiak képzelik és próbálnak úgy kinézni.Pl.Ez a tipikus, mai tupírozott hajú, borostás, fosszínű nadrágos stílus, hát bocsánat, de szörnyű!Anno azt hittem egy ilyen pasi van a városban és csodálkoztam, hogy állandóan feltűnik egy csomó helyen.Aztán felvilágosítottak, hogy ez nem egy pasi, hanem több, csak nagyon hasonlóak.Ja!oké...
2015. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!