Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan az ismeretségi...

Van olyan az ismeretségi körötökben, aki nagyon nem szeret dolgozni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ h. mit.
2020. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek van.
2020. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordítva ülünk azon a bizonyos lovon: kevés olyan ember van, aki ténylegesen szeret dolgozni. Az emberek az esetek döntő többségében kényszerből dolgoznak, méghozzá azért, hogy anyagi juttatásban részesüljenek, amelyből fent tudják magukat és családjukat tartani.
2020. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, én is nő vagyok, de el kell ismernem, hogy több ilyen nőt ismerek, mint férfit.
2020. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Vagyok. Nem olyan emberekre gondoltam, akik egyszerűen nem szeretik a munkájukat, hanem nem is hajlandóak dolgozni.
2020. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Három kollégám is ilyen.

"Fantasztikus", hogy már nálam is kezd kialakulni a munkaundor. Szeretem a munkaköröm, végzettségemnek megfelelő szakmában helyezkedtem el. De kicsit kezd a tököm tele lenni azzal, hogy nekem azért kell 180%-ot teljesítenem, mert valaki csak 20%-ot hajlandó. A vezetők meg nem elégednek meg azzal, hogy elvégzem a munkámat maradéktalanul, azaz 100%-ot teljesítek, hanem a másik dolgozónál kieső 80%-ot is az én nyakamba dobják.

2020. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Most fogok felmondani nemsokára. A legjobb barátom egyszerűen NEM TUD dolgozni, szinte már mentális betegségéhez köthető, annyira undorodik tőle. Én mellesleg imádok dolgozni, de csak azt, amit én akarok, amiben megtalálom önmagam.
2020. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!