Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utáljátok a testeteket?...

Utáljátok a testeteket? Miért/Miért nem?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
A Föld nevű űrhajón ez a szkafanderem, ember! Ha ez nem lenne, meghalnék -miért utáljam?
2020. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Is is, úgy gondolom sokkal rosszabb lehetne, az alkatom nem szeretem, könnyen lesérülök.(Most is meghúztam az egyik lábbam)Viszont legalább nem vagyok tolószékbe, nem igénylem azt se, hogy pelenkázzanak, tudok magamtól enni.Sokkal rosszabb is lehetne.
2020. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem utálom, mert akkor magamat utálnám és szerencsére rendben vagyok mentálisan.
2020. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem, inkább szeretem.

Semmilyen testi fogyatékosságom (hiányzó végtag, vakság, stb) nincs, ahogyan semmilyen "gyengeségem" (rossz szív, allergiák, stb), és ezzel máris jobb helyzetben vagyok mint az emberek jelentős része.

Alapvetően a külsőmmel (alak, arc, haj, stb) is elégedett vagyok, az a pár dolgok, ami viszont annyira nem tetszik eltörpül az előbbiek fényében.

2020. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sincs semmilyen testi fogyatékosságom, de nem vagyok megelégedve a külsőmmel egyáltalán, szóval igen, utálom.
2020. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Lehetne szebb, jobb, de én a hibáimmal együtt is szeretem magam, a külsőm pedig alapból huszadrangú a fontossági listámon. Ha egyetlen dolgok változtathatnék rajta, akkor a krónikus betegségeimet tüntetném el belőle, a kozmetikai része nem érdekel.
2020. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem utalom, de irigykedek azokra akik nem tetőtől talpig szőrösek, es nem kell naponta borotvalkozniuk.
2020. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Már nem,mert keményen megdolgoztam és a mai napig iy rendszeresen megdolgozok érte.
2020. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Is-is, vannak olyan testi tulajdonságaim amiket szeretek, van olyan amiket nem, de ez gondolom normális. Amin nem tudok változtatni azt elfogadom, amin tudok azt meg próbálom megváltoztatni.
2020. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Annyit utàlok csak, hogy dolgozni kell rajta, hogy szép feszes izomtonusos stb legyen.


Miert nem ilyen alapbol az emberi test? Kb 20 éves kortol elkezd plöttyedni sport nelkül.

2020. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!