Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utáljátok a testeteket?...

Utáljátok a testeteket? Miért/Miért nem?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 10:28
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
Nem, én szeretem. Bár meg is dolgoztam és folyamatosan dolgozok érte hogy ilyen legyen.
2020. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, mert teli van műtéti hegekkel, mert alapból nem vagyok egy tökéletes alkat.
2020. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
rettentően utálom: nem vagyok jóképű, plusz kisméretű a péniszem
2020. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, és hálás vagyok neki. Hűen szolgál, pedig nem sokat teszek érte. 51 éves férfiként kezdek pocakosodni, de ennyi belefér. Mindenem jól működik, nem fáj semmim. Nagyon klassz testem van!
2020. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%

Iszonyatos utálom ezt a selejtes hús darabot amit kaptam...és sajnos a nők is. Hogy mit utálok benne? Mindent. A büdös görbe lábamtól a kis farkamon nagy hátamon keresztül az ocsmány arcomon át egész a kopasz fejemig...és külön részletekre nem térek ki.

És persze mint minden csúnya selejtes férfinak nekem is kész kudarc és szenvedés az élet

2021. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!