Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lett az elvekkel? Senkinek...

Mi lett az elvekkel? Senkinek nem jelentenek ezek semmit?

Figyelt kérdés
Az adott szó, hogy betartod amit igérsz, az hogy ha azt mondod hogy ott leszel akkor ott is leszel a megbeszélt helyen. Annyi gerinctelen és sunyi ember van. Én ha megígérek valamit azt betartom, ha azt mondom hogy ott leszek akkor ott leszek, ha azt mondom valamiről hogy az meglesz csinálva az meg lesz csinálva és nem teszem az ellenkezőjét.
2020. aug. 31. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Csak valami buta személyes tapasztalat alapján általánosítasz.
2020. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akiket én ismerek azok nagyrészt ilyenek, persze van kivétel.
2020. aug. 31. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
A te elveid nem feltétlen azonosak mások elveivel.
2020. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokaknál a trend az elv, tehát sz@rdarabok;)
2020. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. A legtöbben elvek nélkül élnek, én legalább a szavahihetőségemet megtartom.
2020. aug. 31. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:

"A legtöbben elvek nélkül élnek"

Nem igazán. Egyszerűen az elvek nem valami abszolútumot jelentenek, hanem emberenként változnak. XY a saját elveihez tartja magát, nem a tieidhez.

2020. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Számomra mindennél fontosabb hogy valaki tartsa magát a szavához, hogy lehetne megbízni egy olyan személyben aki üres ígéreteket tesz és hazudik állandóan?
2020. aug. 31. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:

7


Írásos szerződéssel, amely jogi-anyagi következményeket támaszt szegés esetén.

2020. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelenteni sokat jelentenek az elvek manapság is sok embernek, csak ez a réteg kihalófélben van. Nagyon sok olyan dolog tűnt el a reformokkal és a digitális kütyük feltűnésével, amely valódi érték volt. Amikor először magyaráztam el az unokáimnak, hogy a pénz világában is számos dolog van, amit nem lehet pénzben kifejezni, csak pislogtak tágra nyílt szemekkel. Például az emberi életről azt mondtam nekik, hogy az nem egy számítógépes játék program, - hogy ha véletlenül felcsavarodok egy fára, akkor betöltök egy másikat és újra kezdem... Beszéltem nekik az egészségről, tisztességről, őszinteségről, tapintatról, becsületről, arról, hogy anyátokat nagyon tiszteljétek, vigyázzatok rá, mert ő az egyetlen, őszinte szövetségesetek (egy csonka családról van szó) és ha már nem lesz, se ti nem fogtok tudni semmit ért, sem ő nem fog tudni értetek tenni semmit. Belőle egy darab van, amely előbb-utóbb nem lesz! Először csak néztek bután, aztán egyre több értelmet láttam fel-felcsillanni a szemükben.
2020. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!