Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon furcsán...

Szerintetek nagyon furcsán néznének rám az emberek ha ilyen hajam lenne? Hátrányt jelentene bármiben is? ( randizás, munkahely, iskola)

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 1. 20:52
 1/10 A kérdező kommentje:
20/L vagyok
2018. máj. 1. 20:54
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Undorító
2018. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Akinek ilyen haja van, az pont nem azzal van elfoglalva, hogy ki hogyan néz rá.

És igen, mindháromban hátrányt jelenthet, de nem biztos, hogy fog.

2018. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Öregem, vettem külföldön egy sima farmer forrónacit, még a hosszabbik fajtából is, nem abból, amelyikből kiesik az ember segge. Elég fiús szettel hordom, szóval nem ilyen cicababa kinézetem van. Odakint rám se néztek az emberek, itthon meg úgy bámul mindenki, mint a retardált birka. Ki ezért, ki azért.

Nekem tetszik a raszta haj, de elhiheted, hogy jó, ha nem vasvillával kerget érte ez a begyöpösödött, irigy, kibeszélős népség :D

2018. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Igen. Egy ilyen hajviselet azt árulja el a viselőjéről, hogy igénytelen, mivel ez a haj csak akkor jön elő, ha sokáig nem mosol hajat. Némelyik boltokból a rasztákat ki is tiltják, mivel gyomorforgató, más emberekben undort keltő a haja.
2018. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
#5, ugye vágod, hogy a kész dreadlockot azért szokás ápolni, szóval elég tiszta?
2018. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem irtó hülyén néz ki a raszta haj, de el nem tudom képzelni, honnan tiltanak ki raszta hajú embereket :D

Amúgy 4., ne vedd magadra, én tök átlagosan nézek ki, nem hordok egyáltalán kihívó ruhákat se meg semmi, mégis amikor végigmegyek az utcán, úgy bámulnak rám, mintha kb. meztelenül flangálnék...Pedig még csak nem is valami kis faluban élek, hanem egy viszonylag nagy városban (nem Pesten), de esküszöm, én érzem magam kellemetlenül, amikor csak sétálok hazafelé az iskolából és néhány szembejövő ember kb. tátott szájjal néz, mint akik szellemet látnak, még jó, hogy utánam nem fordulnak...:D

2018. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a munkahely, ami gázosabb. Esetleg az iskola, de ott nem feltétlenül. Egyébként szerintem ne ugorj fejest bele, előbb próbálj ki előre legyártott műtincseket, belefonva a hajadba. Ezt azért is ajánlom, mert, ha esetleg elunnád, vagy gondot okozna ezeken a helyeken, akkor könnyebben el lehet távolítani és a hajad is megmarad. Magyarán nincs macera vele. :)
2018. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

7-es, mé' venném magamra :)

Nálam csak plusz pont ez a naci, azelőtt is megbámultak persze, csak most már jönnek a rosszalló tekintetek is :D Pedig komolyan mondom, hogy semmi extra nincs benne.

Sosem értettem, mire jó itthon az embereknek ez az állandó méregetés. Baromi idegesítő, hogy senki nem tud a maga dolgával törődni.

2018. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Ízlések és pofonok, nekem nem tetszik, de vannak, akiknek bejön, ami a randizást illeti akár. Munkahely, hát attól függ, mivel foglalkozol, milyen társaságban...
2018. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!