Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelentenek a kósza befurak...

Mit jelentenek a kósza befurakodó, zavaró gondolatok?

Figyelt kérdés

Csak mondja és mondja a történetét,-és megjelenik a gondolat, amikor rúgótávba kerül, hogy most fejbe tudod rúgni.


Ez mi? Feszélyez a gondolat, rúgótáv kivülre lépek.


Ez azért feledtébb érdekes számomra, mert már kezdetektől ilyen mozzanatot élek meg vele. Soha senkivel sem fordult elő, és nem tudom mi lehet ennek az oka.


Elmondjam neki? Olyan egy éve a szomszédunk.


Ha mondjuk lehajol, egy gazért, és közel kerül a lábamhoz, igen nagy a kísértés.


Ellenpéda is van. Pl a boltban nézegettem valamit, és az eladó, aki rendezkedi az árúkat, arrébbálltam, hogy elférjen, mondta maradjakcsak, és legugolt, fel sem merült bennem semmi olyan kósza gondolat.


Tehát nem értem ezt, nem ártott nekem semmit, csak egy idegen, aki pajtizni akar, és valakit elárasztani a bő lére eresztett történeteivel. Engem meg kb. nem érdekel.



2019. ápr. 26. 06:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Engem meg kb. nem érdekel. DE, meghallgatom, és akkor jönnek ezek a aggresszív gondolat, úgymond fülön csípem a jelenlétüket. De csak nála van, sok emberrel mesél, mégsincs ilyen gondolat jelen.
2019. ápr. 26. 06:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak nem szimpatikus számodra, nem érzed jól magad a társaságában... Van ilyen, kerüld amikor csak lehet. Az meg, hogy agresszív gondolataid támadnak és csak nála... Mindenképp a jelenléte és a szavai váltják ki belőled. Ha nincs ott nincs baj, szóval próbáld úgy intézni a dolgaid, hogy ne legyetek egy helyen. Nem lehetünk jóba mindenkivel.
2019. ápr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja igen és semmiképp sem mondanám meg neki a helyedben, mivel az emberek sokmindent félreértenek. Lehet, ha félne utána tőled, esetleg agresszívnek, verekedősnek gondolna. Vagy rosszabb.

Bár azt, hogy elmondanám-e, nagyban befolyásolja az is, hogy milyen ember a szomszédod.

2019. ápr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senki mással nincs ilyen viszonyulásod, csak vele? Ha nem akarsz vele pajtizni, akkor szerintem ezt valahogy éreztesd vele, ne hallgasd végig a történeteit, vagy keress kifogást és lépj le, vagy közöld egyenesen, hogy neked nincs idōd a történeteire.
2019. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lett volna alkalom elmondani, mert munkatársak lettünk egy ideig, és autóval mentünk, és volt lehetőségem megismerni őt különböző szituációkban. Szidta a lassú sofőröket, csúnyán. Nem egy nőkhöz méltó viselkedést, és hangnemet ütött meg. Na akkor hozzátetettem a kérdést, hogy az én hátam mögött is így beszélt, ilyen minősítéseket használt a férje,lánya,veje ellőtt. Simán eltudom képzelni ezek után. Azt mondta, hogy nem, mert én a szomszédja vagyok, és az más, és egyébként is félt tőlem. Félt?

Hát félt ő mindentől, reggel mindig valami "félelmetes" történettel állt elő, morgásokat, sikolyokat, dübörgést hallott. Kiakasztott a baromságaival. Na mondom, ki ez a nő?

Ezeket akkor hagyta abba, amikor belementem a játékába, mert reggel hát te nem hallottad a sikolyt??? Persze, én nem hallottam. Úgye, itt az a lényeg, ő elvárja, halljam, ami nincs, csak az ő fejében. Tehát akkor hagyta abba eme baromságait, amikor azt kamuztam neki, hát még nem hallottál itt fönt van egy szomszéd, ő hazaviszi a nőket és élve felboncolja. Hülye! Mondja. Na, azóta nem szórakoztat ilyennel. Tehát ő félt tőlem? Fél ő inkább a fejében keringő hülyeségektől, mindig valami rémeket látott bele a dolgokba.

2019. ápr. 26. 19:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze nem hibáztatható ezért, mert mesélte 15 évig üldöztetésben kellett élnie két fiatal suhanc üldözte, ezért beszerzett egy hatalmas kutyát testőrnek, aki azóta kimúlt. Kirámolták a szomszéd lakását, ő meg rajuk hívta a zsarúkat, ezért akarták megszorongatni, talán ez az oka ennek.
2019. ápr. 26. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akiket az első pillanattól a szívünkbe zárunk, és vannak, akiket nem tudunk elviselni. Nincs ebben semmi különös. Legalábbis amíg le tudod gyűrni a vágyadat, hogy kirugdald a fogait.
2019. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!