Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ügyetlen vagyok, és kiröhög...

Ügyetlen vagyok, és kiröhög mindenki. Nagyon unom már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni rólam, hogy rettentő ügyetlen vagyok. Gyakran elejtek dolgokat, elfejetek, elrontok. Sajnos minimális mozgáskoordinációs problémám, illetve gyakran deperszonalizációs érzésem van.

Az előző munkahelyemről azért jöttem el, mert mindenki megtalálta a gyenge pontomat, és elkezdtek piszkálni az ügyetlenségemmel. Az új munkahelyen eddig minden jól ment, de már itt is ez megy mint az előzőnél. Ha valamit nem értek és megkérdezem, kiröhögnek, ha elejtek valamit, kiröhögnek, ha valamiről elkezdek beszélni, annak mindig az a vége hogy bolondnak néznek, mert nem a normális szemlélet szerint gondolok dolgokat. Sajnosnérzem hogy ezekmiatt újabban egyre többször érzem magamat becsavarodva. Jön a tél, ilyenkor mindig depressziós érzésem támad.

Hogy léptessem magam túl ezeken a dolgokon? Próbálom agyilag bebeszélni magamnak hogy nem vagyok buta, de sajnos amikor egy nap többször ér ilyen érzés, akkor az elveszi a kedvem mindentől.

23F


2020. szept. 1. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Téged is figyelnek a szemek
2020. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Mit jelent a buta szó? Alacsony intelligenciát, vagy tudatlanságot? Az utóbbin tudsz javítani, az előzőt elfogadni tudod.


Jobb megkérdezni valamit, ha nem érted, ne akkor derüljön ki, mikor valamit elrontasz, mert nem kérdeztél rá. Röhögjön ki, aki akar. Ha neki az az öröm az életében, hogy a saját gyenge képességeinél egy még gyengébb képességű emberen röhöghet.


Lehet lassú a felfogásod, de ez nem kell elvegye a kedved mindentől. Olyanok az adottságaid amilyenek, te ezekkel fogod elvégezni azt amit kell.

2020. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Istenem, de sajnalom, hogy annyi a bunko ember. Na pl Angliaban eleve megmondanad, hogy neked ez a problemad, es ugy tekintenenek rad, mint barki masra. Esetleg veled egyutt es nem rajtad nevetnenek.

Vajon lesz-e ilyen Magyarorszagon is?

Tanacsot nem tudok sajnos adni. De en az enyhe koordinacios zavart az elejen mondanam, es azt mondanam magamnak, hogy probalna meg mas ugyes lenni ezzel. Valami tartast adna, hogy basszus, ez van, ilyen vagyok.

2020. szept. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy nagyon senki nem tud segíteni ebben. Magamnak kéne megtalálnom azt a középutat, hogy ezekkel a problémákkal jobban éljek, de nem megy.

Nagyon sok mindenről álmodoztam, hogy majd felnőtt koromban jó munkám lesz nagy fizetéssel, de az a baj hogy ezzel a koordinációs bajommal ilyen poziciókat nem tölthetek be, szóval marad az álmaimról lemondás és a beletörődés. :(

2020. szept. 2. 07:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt nem veled van a baj, hanem az emberekkel.


Sajnos rajtam is mindig röhögtek egy-két fura szokás miatt, ráadásul a hallásom se a legjobb. Kitartást!

2020. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lépj ki önmagadból képletesen és ne úgy nézz magadra mint egy nyomorék, hanem akit meg kell védeni oltalmazni megnyugtatni! én is ilyen vagyok, nem tudok egy beszelgetbe sem bekapcsolódni mert lassan jár az agyam
2021. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!