Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz erről az új...

Mit gondolsz erről az új "társkereső oldalról", ahol fiktív emberekkel beszélhetsz?

Figyelt kérdés

Karrier témakörben sok kérdés volt róla, így utánanéztem és brahiból regisztráltam is. Személyit hamisítottam magamnak, kamu névvel stb, de felvettek és "dolgozhattam is"....Szóval erre keresnek online chat operátorokat is (otthonról végezhető munka), de szerintem csak időseket tudnak átverni, mert nem olvassák el az apróbetűst, ahol le van írva, hogy minden kamu profil...


Hányinger igazából amit művelni kell, kanos szövegeket írni hol egy 18 éves szűz lánynak kiadva magunkat, hol pedig egy özvegy 65 évesnek....



Mi a véleményed az ilyen emberekről, akik erre regiznek?


2020. szept. 2. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

OFF

Én lemaradtam, miről van szó?

2020. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2020. szept. 2. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ocsmanysagban akkor sem veszek reszt, ha fizetnek.

Tinderrol, Badoorol mindig igazi csodapasikat szedtem ossze es eletem legszebb szexkalandjai voltak. Szoval rajtam nem csinalnanak uzletet.

2020. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Hármas igazi lelki toprongy vagy tipikus lotyó aki a lába közé szorult lyukban méri az életét.. tudtok ti tükörbe nézni?
2020. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:DD utolsó :D :D :D :D


(amúgy igazad van... sajnos ezért általánosítanak, hogy a nők kvák :D)

2020. szept. 7. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért a négyes megnyilvánulása sem épp egészséges elméről tanúskodik. :D
2020. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!