Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 16 személyiségtípusos...

A 16 személyiségtípusos tesztet érdemes kitölteni ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Akár barátság, akár kapcsolat esetén.

Az ilyen XYZK stb. típusok illenek össze ilyenkor, vagy kategórián kívül érdemes barátokat keresni?


Érdemes kiírni társkeresős profilra is a sajátomat?



2019. nov. 1. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Számomra kicsit túl beskatulyázó, a másik problémám vele, hogy pl én hiába válaszolok teljesen őszintén, a típusom leírásában egy csomó olyan dolog van, ami teljesen az ellentétem.

(Azt meg pláne nem tudhatjuk, hogy ha egy másik ember adatlapján meglátjuk, hogy ő melyik típusnak írta magát, akkor ő a tesztkitoltesnel őszinte volt, vagy úgy válaszolt, "amilyen lenni szeretne"? Egyébként mindkét dolog informatív, de azért nagyon nem mindegy.)

Összességében szerintem társkeresésnél nem hasznos, de érdekes téma, mikor már két ember ismeri egymást, meg persze saját magunk számára a saját "eredményünk".

2019. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Társkeresős profilra szerintem nem érdemes, vagy nem fontos. Én akkor csináltatnám meg a másikkal, ha már a kezdeti szimpátia, randik vannak, csupán kíváncsiság miatt. A döntésemet ez soha nem befolyásolná.
2019. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt saját magad beazonosítására jó, másrészt ha van az embernek akarata, akkor az alapvető személyiségjegyek alapjait megtanulva könnyebb beazonosítania a közelében lévő embert. Kiírni nem feltétlen érdemes.
2019. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem a témát, de ne befolyásoljon az ismerkedésben, szvsz. :)
2019. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!