Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki fiatalabbnak nez...

Mindenki fiatalabbnak nez mint amennyi vagyok! Fog ez valtozni valaha? Haha

Figyelt kérdés
24 eves vagyok es szinte mindenki 16-18nak saccol. Mar sokan mondtak, hogy olyan gyerekes vagy babaarcom van. Olyan mint egy kis mokus. Oke ez lehet elony is, de amikor latok egy korombeli lanyt es na ez egy igazi no a korahoz kepest en meg egy kislany hozza kepest..Ez elszomorit..
2020. szept. 2. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt sokszor megkapod biztos, de majd 40 felett örülni fogsz, ha fiatalabbnak néznek. :D
2020. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, fog változni. Mikor más korodbeli majd már ráncosodni kezd ők lesznek azok, akik úgy néznek rád, hogy na ez egy igazi jó nő, én még vénnek tűnök hozzá képest. :D
2020. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok, de rendszeresen elkerik a személyim. Nem zavar, nem is érdekel..Jobb, mint a velem egy idős munkatársam, akit 40+-nak néznek, na inkább nézzenek 17nek, mint 40nek
2020. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
39 vagyok es a dohanyboltokbam rendszeresen elkerik a szemelyim.
2020. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ötös, áruld el titkod kérlek!
2020. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös, mesélj még!


Kedves Kérdező!


Valószínűleg, ha fiatalosan jársz, öltözködsz, gondolkodsz és lesz olyan szerencséd, hogy nem tör meg az élet.

2020. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35 vagyok de én férfi. Velem is ez volt a pálya. Sajnos mióta az egészségem kakukk, azóta szarul festek. De előtte nem bántam. Jó volt. Fogadd meg a többiek tanácsát.
2020. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En igy voltam. A csucs 36 evesen volt, mikor max. 22-nek neztek. Viszont utana barmennyire jol tartom magam most is, hirtelen elkezdett sietni az az ora, es 45 korul sokkolo volt, mikor hirtelen annyinak latszottam, amennyi igazabol. Mert mikor a kollagen elkezd cserbenhagyni, a babaarc is elkezd rancosodni, megereszkedni.

Tudom, nem ez volt a kerdes. Tekintelyt szeretne az ember fiatalon is. Es nem jo kis cukinak lenni. De fiatalabbnak latszani ajandek.

2020. szept. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, én is ilyen vayok.
2020. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!