Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám csökkenteni ezt...

Hogyan tudnám csökkenteni ezt a tulajdonságomat ,hogy sokat dohányzok??

Figyelt kérdés
régebben elszívtam pár szál cigit reggeltől vagy délutántól de mostanába már reggel a kávéhoz már három cigit elszívok és utánnal akár délig még hét 8 szál cigit vagy lehet többet inkább nem is merem számolni arról nem beszélve ,hogy milyen káros ugye ráadásul foleg az milyen drága a cigi! fogalam sincs mit csinálják talán pszihikai alapon van ugye múltban dolgok traumák problémák még jobban kihozták fogalam sincs hogyan csökkensem??? valaki??
2020. szept. 4. 08:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez
2020. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
akkor te hány cigit sazívsz el egy nap??
2020. szept. 4. 08:36
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Függő vagy. Minden akarat kérdése. Fejben dől el, hogy mit akarsz. Ha van egy elhatározásod, akkor meg is tudod valósítani, ha akarod és teszel is érte.

Legyen erőd és kitartásod hozzá.

2020. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. 1,5 doboz naponta. Nem számolom, de biztosan van annyi.
2020. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
hát igaz agyam rosszul műk=odik valami probléma van véremmel pszihiártián is voltam és utánna némasági fogadalmakat csináltam mint egy koplett bolond 29 leszek volt othon sem mertem magam maradni anyám után futottam lehet kin sem szbadna lennem lehet nem vagyok beszámítható hidd el rossz dolgokon keresztüo mentem teljesen személyiségem eltorzult nagyon nehéz procedúra lenne ezt kigyogyítani!! soha nem volt barátnőm se szexuális kapcsolatom se csók nem volt néovel semmi már ez is nagy dolog se munkám nem volt invalidba rokkant vagyok !!
2020. szept. 4. 08:47
 6/32 A kérdező kommentje:
H8ny éves vagy 1 es kommentelő??
2020. szept. 4. 08:48
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Ne kifogásokat keress, hanem egyszerűen ne vegyél cigarettát.
2020. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

23 éves


#1-es voltam. És te?

2020. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
könnyű azt mondani amikor sóvárogsz olyan cigi nekem mint a másik levegő 23 vagy még csak 29 leszek akkor annyi évesen még nem szívtam annyit csak azóta mióta poklok poklán végig mentem !!
2020. szept. 4. 08:53
 10/32 anonim ***** válasza:
#7-es te az se tudod milyen egy dohányos aki függő. Szerintem ne is akard tudni.
2020. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!