Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám csökkenteni ezt...

Hogyan tudnám csökkenteni ezt a tulajdonságomat ,hogy sokat dohányzok??

Figyelt kérdés
régebben elszívtam pár szál cigit reggeltől vagy délutántól de mostanába már reggel a kávéhoz már három cigit elszívok és utánnal akár délig még hét 8 szál cigit vagy lehet többet inkább nem is merem számolni arról nem beszélve ,hogy milyen káros ugye ráadásul foleg az milyen drága a cigi! fogalam sincs mit csinálják talán pszihikai alapon van ugye múltban dolgok traumák problémák még jobban kihozták fogalam sincs hogyan csökkensem??? valaki??
2020. szept. 4. 08:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Vannak nikotin potlok. Tapasz, rágó, szopógató cukor stb. De én probáltam, nem vált be.
2020. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet_.. ha akrtok olvashattok leírtam egy két dolgot !!
2020. szept. 4. 08:55
 13/32 A kérdező kommentje:
hát jah pénzhúzás !!
2020. szept. 4. 08:56
 14/32 anonim ***** válasza:

Én dohányoztam, napi 1 dobozzal elszívtam. Tényleg az a megoldás, hogy nem vesz, és nem fogad el senkitől. Egy nagy elhatározás kérdése. Szar lesz utána, igen, pár hétig, de ki kell bírni.

Én már olyan szintre jutottam, hogy zavar a cigiszag, pedig én is sokat szívtam.

2020. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

12: kérj beutalót a pszichiátriára! Neked nem a dohányzás a legnagyobb problémád!


Soha nem voltál még orvosnál ezügyben???

2020. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
egy doboz az jó lenne talán ha nem éltem volna a múltban azokat és jelenleg a is amiket áttélek le tudnák szokni de így nehéz !!
2020. szept. 4. 08:58
 17/32 A kérdező kommentje:
milyen ügyben ??? hát igen lehet dohányzás már csak lecso a tojásba igazad van de akkor szerinted mi?? elolvastad amiket írtam??
2020. szept. 4. 08:59
 18/32 anonim ***** válasza:

Lehet a stressztől az izmaid (nyak, záró izom) nem zár rendesen, hanem befeszűl.


Lehet Generalizált szorongás, vagy pánikbetegséggel társuló depresszió.



Először is: Kérj beutalót a háziorvostól teljes vérkép címén, plusz vízelet minta (cukorbetegség) megvizsgálása gyanánt (ezt általába vérvételell együtt el is végzik)


Ha nem áll fent semmi rendellenesség, akkor irány a pszichiáter.

2020. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Gomboc érzésed nem szokott lenni?
2020. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
és pluszban még emberi arcokat sem látok rendesen nem látok emberi arcokat ahogy nevetnek mint ha ilyen ördögszerű arcokat látok plusz legyek nem szemeket hanem mindennek rossz arcát id személyiség került volna mint ha pokolban lennéek mint egy halott isten bizony aki meghalt pokolba került luxuszpokolba mert hát a pokolba voltam és nem olyan mint a nagy könyben az interneten fent van Nem ___________________ NEM ,NEM!! én tudom milyen sötéség van ott nyomor félelem mindenhol utánfutósautó kopott rendőrautók !!! piha tik ha tundátok mit áttéltem én miken keresztül mentem a fehér zaj film végett és mánkákus fejemnek köszönhetően szellemekt idéztem stb szó szerint a pokolba voltam doboltak mint egy meccsen és nem csak egy pokol van van többféle nyomor töffféle dimenzió több szvéra több proviancia !!!! Leírhataltan !!! és szám is így áll rámjönnek ilyen rohamok fogalam sincs mi ez !!!!!
2020. szept. 4. 09:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!