Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le a zárkózott...

Miért nézik le a zárkózott csendes embereket?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok és emiatt sokszor lenéznek, kiközösítenek. Pedig nem bunkóságbol vagyok ilyen de azt gondolják szerintem sokan.
2020. szept. 4. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Amiért a zárkózott csendes emberek lenézik a nyitott, extrováltakat (példának okán ők sokszor azt hiszik különlegesek, ha leírják hogy nem járnak bulizni): mások mint ők.
2020. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Mert az ember szeret a szeme alapján megítélni másokat.
2020. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos, nem túl értelmes körökben divat ez csak. Sajnos ezek szerint te is pont ilyenben vagy éppen.
2020. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Normális körben nincs ilyen. Én is ilyen voltam nagyon sokáig, és nagyon környezetfüggő volt. Amit mondasz az inkább a tanulatlan 8 általánosos munkahelyre, társaságokra jellemző. A normálisabb munkahelyeken sem volt probléma, nem szálltak rám. Bár nem kifelyezetten munkáról beszéltél, de az iskola csak pár évig van, utána kb 40 évig dolgozol. Tehát érdemes úgy tanulni, hogy olyan helyre kerülj, ahol nem csak primitív emberek vesznek körbe. Nem írtad hány éves vagy, csak azért írtam.

A másik az higy lehet hogy neked is van egy kis paranoiád. Nem is biztos hogy olyan sokan lenéznek mint gondolod.

2020. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszem, hogy lenéznek. Max nem értenek. Az emberek többsége szereti a társaságot, a bulizást, az, hogy te nem annyira, ez a legtöbb embernek fura. De ez miért érdekel téged? Én is zárkózott és csendes vagyok, de engem nem is érdekel, hogy a nyitott emberek mit gondolhatnak a zárkozottságomról. A munkámat elvégzem, barátaim, a családom és a párom nyilván elfogad és szeret... más meg miért számítana? Mármint, hogy pl nem veszek részt csapatépítésen vagy nem megyek le velük ebédelni... ilyesmik... hát nekik sem hiányzik az én társaságom, nekem sem az övék. Nyilván anynit amennyit a munka megkíván annyit beszélek velük, meg néha pár mondatot csevegek velük, hisz képes vagyok felfogni, hogy egy helyen dolgozunk, meg kell erőltetnünk magunkat, (minden dolgozonak) hogy egy kellemes légkörben töltsük el azt az x időt.

Nem értem, téged ez miért zavar. Vagy zárkózott létedre, nyitott emberekkel akarsz barátkozni, lépést tartani? Hát sok sikert kívánok hozzá. De köztük mindig te leszel az uncsi, lassú, magának való. Találd meg a neked való emberek társaságát.

2020. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5%
Mert aki csendes, azt alamuszinak, rossznak, gonosznak, de jó embernek egyáltalán nem gondolják.
2020. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!