Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne legyek felejthető?

Hogyan ne legyek felejthető?

Figyelt kérdés
Igazából rólam nagyon könnyű megfeledkezni, és nem tudom miért, mert nem feltétlen vagyok egy csöndes, visszahúzódó valaki. Talán semmilyen lennék? Nem tudom. Csak rossz érzés, hogy sokszor én vagyok az, akit elfelejtenek. Mintha nekem nem lennének érzéseim, problémáim, életem, mintha nem lennék, nem számítanék.

2020. szept. 4. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél mém.
2020. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2020. szept. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy saját stílusod. Ne akarj megfelelni másoknak, add önmagad és mondd ki egyenesen mindig mit gondolsz.

Legalábbis én ezeket az embereket mindig megjegyzem...pont ezért, mert ritka az őszínte, megmondó ember a mai világban.

2020. szept. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Irj privit. Adok nehany otletet.

N

2020. szept. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Igazából én nem érzem azt, hogy ne lennék őszinte ember, általában elmondom azt, amit gondolok, természetesen mindig ügyelve arra, hogy ne bántsak meg másokat. Barátaim is vannak, csak sokszor ők is elfeledkeznek rólam, arról, hogy én is ugyanolyan ember vagyok, mint ők, hogy nekem is vannak érzéseim, gondjaim, amikkel küszködök, hogy nekem is szükségem van társaságra, törődésre stb.

Persze, ez lehet nem így van, és csak én érzem magam mindig elfelejtve, hátrahagyva.

2020. szept. 5. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!