Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan felejthetném el azt a...

Hogyan felejthetném el azt a dolgot ami több, mint 2 éve történt velem? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2-4 héten arra az esetre gondolok, ami történt velem és nem tudom elfelejteni.Nem telik el nap,hogy ne gondolnék rá.Már sokszor gondoltam-e arra, hogy felvegyem-e a kapcsolatot az illetővel,de nem szeretnék vele szóba állni.Mit tanácsoltok, hogy hogyan tudnám végre túltenni magamat, mert ez nagyon megviseli a mindennapjaimat. 16\F

2016. márc. 2. 17:21
1 2
 1/19 anonim válasza:
Elárulod a lényeget? Mi történt?
2016. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Inkább nem beszélnék róla.A lényeg,hogy hülyeséget csináltam.
2016. márc. 2. 17:39
 3/19 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha valakivel meg tudnád beszélni. Lehet, már az is segítene. Itt is kiírhatod magadból.
2016. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Viven kérdései ***** válasza:
Nálam is ez van :(
2016. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az idő segíteni fog!

Meglátod, sokkal jobb személyekre bukkansz majd, mint ő. :)

2016. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már anyámmal beszéltem az eset után 1 hónappal,de már megint előjött.Megint beszélnem kéne vele?
2016. márc. 3. 15:56
 7/19 A kérdező kommentje:
?
2016. márc. 4. 15:47
 8/19 anonim ***** válasza:

Több évre gondoltam... Egy hónap az nagyon kevés idő.

És beszélhetsz róla, ha szeretnél. :)

2016. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó több, mint 2 éve történt,az eset után 1 hónappal beszéltem anyámmal és volt egy időszak amikor nagy ritkán gondoltam rá,most meg megint előjött és nem telik el nap,hogy ne gondolnék az esetre.De szerintetek előbb vagy utóbb el fogom felejteni?
2016. márc. 5. 07:20
 10/19 anonim válasza:
Igen, valószínű, hogy majd belenyugszol. Velem is történt ilyen... Nem felejtettem el, szerintem soha nem is fogom, de elfogadtam, és próbáltam jóvátenni. Veled is így lesz majd.
2016. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!