Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nem túl pozitív, kicsit...

Egy nem túl pozitív, kicsit olyan anyámasszony katonája srác nektek bejönne, ha amúgy rendes, kedves?

Figyelt kérdés
Találkozgatunk már egy ideje. Szerintem nem igazán humoros, bár mióta beszéltük hogy kinek mi jön be az ellenkező nemnél, és én mondtam hogy a humor, azóta próbál humoroskodni, de nem igazán jön neki össze. Most együtt mentünk volna buliba barátnőmhöz, és nálunk aludt volna. Viszont én lebetegedtem, olyan tünetekkel ami simán lehet korona. Erre mikor beszéltünk, mondta hogy depis, mert hogy nem jött össze az ottalvás meg a buli, meg hogy az egész nyara egy szar volt, mert más Ciprusra jár nyaralni, neki meg ez se jön össze, és nem volt sehol. Pedig ez nem igaz. Volt vadászházban vagy 3 napot, Budapesten is a barátaival 2 napot szórakozni, és onnan még előbb el is jött mert hogy már jó lesz otthon is lenni... Tavasz óta nem dolgozik, de mikor anyukája mutatott neki pár állásajánlatot, megsértődött rá, hogy idegesíti ilyen szar állásokkal. Akkor a múltkor levágott egy fél órás nyávogást hogy mennnyire felidegesedett, de arra hogy mi a gond, az volt a válasz hogy nem akar róla beszélni. Később kiderül az volt az a nagy probléma, hogy nem vették fel oda dolgozni, ahová ő akart menni. Mert hogy neki az lenne az álommeló. És jött azzal hogy mert ő az osztály legjobbja volt, és így se vették fel. Ja, csak neki OKJ-s végzettsége van belőle, másnak meg diplomája. Szóval ezt se értettem ezen mit kell idegeskedni. Ja, és 26 éves. Ebben a korban egy sráctól, mert férfinak nem nevezném, ez a fajta nyervogás kissé gáz. És nem azzal van baj hogy elmondja mi bántja, hanem hogy fél órát siránkozik rajta, és ha nem úgy lesz valami ahogy elképzelte, akkor egyből jön hogy depis.

2020. szept. 5. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekünk kell bejönnie, kedves kérdező. Meg ezt eldönteni sem lehet, hogy bejön-e vagy nem. De így a leírtak alapján a fiúnak nem lehet valami határozott személyisége és nem olyan, amire én személy szerint fel tudnék nézni.
2020. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
A kérdésre a válasz: nem, nem jön be.
2020. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak szégyen lenne, páromnak meg férfiatlan.
2020. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, neked kell tudni, de hogy én már kiraktam volna az biztos. Ez a stílus egy kisgyereknek áll jól, nem egy 26 éves "férfinak", bár ő aligha van agyilag azon a szinten.
2020. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet férfiatlannak nevezni, de amit levág, az csajtól is nagyon gáz.


Az egy dolog, hogy hisztis, de nem rendes és nem is kedves. Nézd meg hogy beszél az anyukájával, hogy nyilatkozik a többiekről...


Az meg már csak az én vesszőparipám, hogy ha mindentől "depis" lesz, azzal csak azoknak a megítélését rontja, akiknek konkrét mentális problémájuk van. (Na ennyit a szociális érzékenységéről is.)


Nagyon-nagyon nem jön be.

2020. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Az azért rólad is kiállít egy bizonyítványt kérdező, hogy ezek alapján nem tudod magadtól eldönteni az egyértelműt... Igazából ez miatt illik hozzád ez a pasi. Zsák a foltját...
2020. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Salilala ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszene. Kicsit sem.
2020. szept. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os!


De el tudom dönteni hogy ez nekem nem tetszik. Viszont ezek mellett tényleg kedves,rendes, az érdeklődési körünk is megegyezik. A kerdés meg az volt hogy masnak bejön-e, nem az hogy nekem.

2020. szept. 6. 10:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De mi ennyiből honnan tudjuk, hogy bejön-e nekünk? Teljesen más az, amikor az ember élőben látja az illetőt a kisugárzásával, megnyilvánulásaival együtt.


Meg nem teljesen mindegy, hogy nekünk bejön-e?

Fogadjunk, ha itt 10-ből 8-nak bejönne, akkor te összejönnél vele. Ha pedig 10-ből 2-nek akkor nem.

2020. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már szerencsém egy okos férfihoz, aki úgy viselkedett, mint egy gyerek. Nem volt rá szükségem.
2020. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!