Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Küzdenél a figyelemért vagy...

Küzdenél a figyelemért vagy egyedül maradnál?

Figyelt kérdés
Engem soha nem keres senki, mindenkit nekem kell hívogatni, érdeklődni, keresni. Direkt kipróbáltam, hogy senkit nem hívtam fel 3-4 hétig, csak vártam, hogy ki fog keresni. Nos, senki. Azt sem vennék észre ha meghalnék. Te tepernél, taposnál a barátaidnál, ismerőseidnél, vagy hagynád a fenébe az egészet, és büszkén, de magányosan töltenéd a napjaidat?

2020. szept. 6. 05:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én épp ezt csinálom jelenleg is. Lényegében szerintem kellemesebb is végső soron, nem kell jópofizni.
2020. szept. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hagytam. Nyilván egyedül vagyok, de nem baj, ne a pénzemért szeressenek!
2020. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem küzdenék a figyelemért és nem, nem vagyok büszke h. egyedül magányosan halok meg.
2020. szept. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat keresném, akik keresnek, a többit leszarnám.
2020. szept. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én egy barátommal csináltam ezt meg,3hónapig tartott, mire rámírt, hogy miért haragszom rá...teljesen kiakadt és azóta sokkal jobb a kapcsolatunk.Hangsúlyozom,nem haver volt,hanem igazi,régi barát,1 az 5-ből.

Ezen kívül vannak a haverok,akikkel a világnézetünk kb a shoppingolás terén egyforma, és tudom,hogy sosem számíthatnék rájuk komoly dolgokban,de tőlük nem is várok többet.

2020. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy ezzel egyedül.Egy lányom van sajnos.Amióta férjhez ment le se sz@rja a szüleit.Kapott sok pénzt a lakodalomra.Nem repdestünk

a választottja miatt.Nem is elleneztük. Munkahelyi elfoglaltságra hivatkozik.A pénz a támogatást elfogadja.A segítség, étel jöhet.De eltelnek úgy az évek, hogy nem keres nem kérdezi hogy vagytok?Ha mi megyünk köszönteni az oké.De ő nem jön.Be sem jön úgy elmegy előttünk.Ezért fáj a szívem.Pedig nem vesztünk össze.

2020. szept. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal próbálj beszélgetni aki szintén egyedül él.Ő biztos szívesen tart kapcsolatot.

Én büszke lennék.Ha valamelyik szekér nem vesz fel akkor nem futnék utánna.Majd észreveszi a hiányodat.Érdeklődne mi van veled.

2020. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én full, hót egyedül élek, nincsenek barátaim, ismerőseim, akikkel tartanám a kapcsolatot. Volt alkalom, amikor 1-2 évig kipróbáltam, hogy mi van, ha érdeklődöm időszakonként a másik iránt...

Ugyanaz volt, mint nálad Kérdező...

Én így lemondtam erről a "keressük egymást gyerekek", meg, hogy barátságot, ismerősi kapcsolatot kialakítani.

Mindenki egyedül szenved ebben a kib*tt életben.

2020. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem küzdök a figyelemért, mert logikus gondolkodású ember vagyok és tudom/látom, hogy semmi értelme egyoldalúan keresni valaki társaságát.


Nyilván ettől még nem leszek "büszke magányos" sem. Szimplán csak együtt élek a helyzettel és igyekszem a magam útját járni.

2020. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is magányban töltöm az időmet.

Mondjuk itt szerintem velem van a baj.Fiatal koromban sokat kocsmáztunk, és bármelyik generációhoz csapódtam,sose éreztem azt hogy egyikhez is közét tudnék férkőzni.Más szóval, egyszerűen ott voltam, elfogadták, de olyan érzés volt mind ha befogadni már nem képessek.

És ez éveim alatt bebizonyosodott.A baráti körömből egyetlen olyan srác volt aki érdeklődik irántam.

Nincsenek barátaim.Sőt az a helyzet ,hogy egy nő sem akar megismerni.Ezért csak kalandok után futok.De beletörődtem.Nem lesz se feleségem ,se gyerekem.

Bár azt el kell mondjam,boldog vagyok.És kalandos életem van jelenleg.Sok rosszat is tettem már, ezt is be vallom.De nem hazudoztam.

Hogy büszkeség?Nem hiszem.Azt tartom jónak ha egyenes vagy.

2020. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!